#2015-12-14 05:15:58 

Drudkh

Użytkownik

Jak w tytule, szukam hosstess lub hostessy na targi w Poznaniu. Praca lekka i przyjemna, bo opiera się tylko o rozdawanie firmowych długopisów plus notesików itd z logiem firmy (no i oczywiście zapraszanie na nasze stoisko). Najchętniej zatrudniłbym studentów, nie muszą to być panie, byle dobrze się ci panowie prezentowali (ale nie ukrywam, że najlepszym rozwiązaniem byłaby chyba parka, a nie np dwóch chłopaków). Gdzie powinienem się zgłosić? Wrzuciłem już ofertę pracy na Gumtree, ale dostałem tyle zgłoszeń, że nie jestem w stanie tego sam przerobić. Pozdrawiam.
#2015-12-14 05:59:08 

Hateman

Użytkownik

Heh, no jeśli chodzi o zatrudnienie hostessy Poznań to miasto w którym studenci jak wyczają możliwość łatwego zarobku to praktyczniezaczynają się „bić” o prace, stąd tyle CV-ek, ale to chyba było do przewidzenia ;) skorzystaj z agencji, jeśli nie chcesz sam rekrutować.
#2015-12-14 07:55:01 

eleventh

Użytkownik

lol, nie wiem właściwie dlaczego, ale jak ktoś pisze słowo „agencje” to automatycznie myślę o agencjach towarzyskich xD
#2015-12-14 09:10:43 

Hateman

Użytkownik

Nie no, pisałem oczywiście o agencjach hostess (tak, swoją drogą drogi autorze to HOSTESS, nie hosstess, hehe).Tyle ich się wyświetla w Googlach, że na pewno coś znajdziesz, jak trochę poszukasz xD Ja tam nie wiem, nie wynajmowałem ich nigdy, ani żadną nie byłem ;), ale moje koleżanki pracują czasem na targach przy roznoszeniu różnych rzeczy, tylko nie wiem dla kogo. Jak poogladasz zdjęcia z imprez na stronach agencji to sam coś wybierzesz.
#2015-12-14 11:20:59 

Drudkh

Użytkownik

Dzięki za pomoc, faktycznie skontaktowałem się z kilkoma agencjami, no i wybrałem ostatecznie jedna. Czy był to dobry wybór, to się dopiero okaże, ale i tak jestem wdzięczny za nakierowanie ;) Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015