#2015-12-15 03:14:40 

vlad_tepes

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. Jestem współwłaścicielem hotelu w Gdańsku. Póki nie ma sezonu wakacyjnego, obmyślamy, w jaki sposób poszerzyć ofertę, aby nasz hotel cieszył się jeszcze większą popularnością, niż teraz. Moja koleżanka z pracy w zeszłym roku zaproponowała basen i pomysł ten spisał się świetnie. Teraz zaś druga koleżanka podsunęła inicjatywę, by otworzyć salon fryzjerski. Nie znam się na tej branży, ale zanim zatrudnimy fryzjerkę chciałbym się dowiedzieć, czy w okolicy jest jakaś dobra hurtownia kosmetyczna – żebym mógł się tam udać i zorientować, jak to przebiega.
#2015-12-15 04:59:52 

Matka-Trojga

Użytkownik

Salon fryzjerski w hotelu? Albo fryzjer, albo hotel. Moim zdaniem nic na siłę.
#2015-12-15 07:54:42 

psyhod3liczna

Użytkownik

A moim zdaniem jest to fajny pomysł. Przyjedzie sobie taki turysta z gór, nad morze. Melduje się w hotelu i ma tutaj wszystko: zarówno dobry obiad, wygodne pokoje do spania, jak i takich specjalistów jak fryzjer. Może też zadbać o kondycję (wspominałeś o basenie hotelowym). Jak dla mnie bomba, oby tak dalej.
#2015-12-15 09:36:58 

Mag.Dal.EnA

Użytkownik

Wpisz sobie w wyszukiwarkę hurtownia kosmetyczna Gdańsk i się zdziwisz, bo prawdopodobnie masz do niej zaledwie kilka przystanków :). A słyszałam, że ma świetne opinie.

#2015-12-15 12:27:13 

agnes997

Użytkownik

Pochwalam ten pomysł. Wystarczy znaleźć dobrą hurtownię, kupić fotel fryzjerski i tego typu akcesoria, a co do produktów do włosów to może zapytajcie już fryzjerki. Ona powinna Wam najlepiej doradzić. Albo pracownicy hurtowni! Słyszałam, że obsługa tych hurtowni jest naprawdę w porządku, na pewno się z nimi dogadasz.
#2015-12-15 14:15:56 

vlad_tepes

Użytkownik

Dziękuję! W sumie w tym poście nie prosiłem o komentowanie pomysłu, tylko już o konkretne rady :). Dzięki!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015