#2016-01-04 05:23:31 

Hateman

Użytkownik

Cześć i czołem. Nigdy w życiu nie miałem nie miałem do czynienia z animacjami w 3 wymiarach, a teraz muszę się za nie wziąć, bo wymagają tego ode mnie moi szefowie. Sam się za to zabierać nie będę, bo w sprawach komputerowych jestem laikiem, ledwo się na forum zarejestrować tu potrafie, żeby Wam pytanie zadać. Wiem, że mogę to komuś zlecić, ale nie mam pojęcia komu. I na co zwaracać uwagę przy takim zadaniu? Wiadomo, patrzeć na ręce nikomu nie będę, ale też nie cchę, żeby mnie przy tym oszukano albo kasę zdarto.
#2016-01-04 06:01:24 

eleventh

Użytkownik

Cześć, na co zwracać uwagę przy grafice 3D to nie mam pojęcia, ale wiem, że nie warto korzystać z żadnych znajomości, bo możesz bubel dostać i zapłacić tyle, co u kogoś, kto Ci to profesjonalnie zrobi. Ja bym od razu uderzał do jakiejś firmy, która się na tym zna.
#2016-01-04 06:32:02 

Hateman

Użytkownik

Też właśnie tak myślę. Zwłaszcza że chodzi mi o animacje reklamowe, które jakoś tam moją rezprezentować firmę, w które pracuję, więc chyba lepiej, żeby szef był zadowolony z tego, dla nie przygotuję. Mówisz, że w tych firmach to nie tak dużo kosztuje?
#2016-01-04 09:10:10 

eleventh

Użytkownik

No nie, nie kosztuje dużo, a masz pewność, że jest zrobione dobrze, a taką animację możesz potem na wiele sposobów wykorzystywać już bez żadnych kosztów. No dobrze mieć coś takiego jednak, żeby się pochwalić.
#2016-01-04 12:04:14 

Hateman

Użytkownik

Racja, racja, zaraz będę kogoś szukał, kto mi to ładnie przygotuje. Fajnie by było, jak z polecenia można kgoś takiego znaleźć.
#2016-01-04 13:12:06 

vlad_tepes

Użytkownik

Tez muszę przyznać koledze rację. Nie warto po znajomych szukać, bo same z tego problemy. Lepiej zapłacić trochę więcej i wiedzieć, że będzie to dobrze zrobione.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015