#2016-01-05 06:05:33 

Mag.Dal.EnA

Użytkownik

Hej, planujemy w tym roku udać się na Wyspy Kanaryjskie wczasy planujemy na sierpień. Wiem, że tam w niektórych miesiącach pogoda jest trudna, ale jak to wygląda w sierpniu? Ja nie jestem typem wylegującym się na plaży, wolę takie orzeźwiające morskie powietrze. Chcemy też z chłopakiem pojeździć po wyspach, zobaczyć trochę cudów natury ;) Ktoś był w sierpniu na Kanaryjskich i może się wypowiedzieć?
#2016-01-05 07:34:24 

Hateman

Użytkownik

Ja bardzo dobrze wspominam wyjazd na Kanaryjskie. Faktycznie pogoda nie jest tam tak jak w nad morzem Śródziemnym strasznie gorąca i sucha. Jeśli wiecie mniej więcej na co się piszecie to nie powinno to być dla was problemem :) Moim celem w tym roku jest Kefalonia wczasy wypadają nam z żoną na przełomie lipca i sierpnia i też mamy nadzieję, że wyjazd będzie jak najbardziej udany :)
#2016-01-05 08:47:22 

Mag.Dal.EnA

Użytkownik

Nooo Kefalonia to dopiero fajna sprawa! Może i nam kiedyś uda się tam pojechać na wakacje :) Dzięki za odpowiedź, cały czas czytam na googlach różne relacje, więc myślę, że teoretycznie jestem przygotowana :P
#2016-01-05 11:36:54 

shparagova

Użytkownik

Oj Kanaryskie to prawdziwy raj :D Miałam tam okazję być dwa razy i wspaniale wspominam te wyjazdy :) Kefalonia też zaliczona, piękne wyspy, coś zupełnie bajecznego,na pewno się spodobają :) Dużo teraz ciekawych ofert wakacyjnych na 2016 jest, ceny są trochę inne z uwagi na to co się dzieje w Europie :P
#2016-01-05 14:15:04 

Hateman

Użytkownik

Też liczymy na bajkowe wczasy :) Faktycznie ceny wyglądają teraz różnie, ale my zawsze kupujemy first minute, więc też inaczej ;) No ale u nas urlopy mamy z góry ustalane na początku roku, więc bez problemu możemy pozwolić sobie na zakup ofert już w styczniu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015