#2016-01-08 06:52:43 

shparagova

Użytkownik

Wraz z naszą kolejną rocznicą postanowiłam zafundować naszemu małżeństwu małe zmiany w życiu seksualnym. Postanowiliśmy nadrobić to, czego nie udało nam się zrealizować podczas naszej młodości. Wiadomo jednak, że siły już nie te, ale chcemy dać radę. Szczególnie zależy nam na wydłużeniu długości samego stosunku, aby móc cieszyć się wspólnymi chwilami jak najdłużej.
#2016-01-08 09:49:39 

Drudkh

Użytkownik

Polecam masaż erotyczny. To ciekawe doświadczenie, które nie wymaga wielu umiejętności. Kup zapachowy żel do masażu i stwórz odpowiednią atmosferę w sypialni. Masaż to doskonała gra wstępna. Metoda jest oczywiście sprawdzona.
#2016-01-08 11:32:52 

agnes997

Użytkownik

Ja poszłam na łatwiznę i zafundowałam mojemu mężowi pigułki na wydłużenie stosunku. Trochę trwało zanim zaczęły działać na sto procent, ale dzisiaj nie mogę sobie darować, że nie zrobiliśmy tego wcześniej.
#2016-01-08 11:59:12 

eleventh

Użytkownik

Z męskiego punktu widzenia wydłużony stosunek i zwiększony wytrysk to sama przyjemność, dlatego każda metoda, która do tego ma doprowadzić jest bardzo dobra. Mogą to być bodźce naturalne w postaci nowych doświadczeń, ale mogą to być też wszelkiego rodzaju medykamenty.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015