#2016-01-15 03:52:53 

sliwkaoliwka

Użytkownik

Witajcie. Organizuję na szybko krótki, dwudniowy wypad do Niemczech do tego parku rozrywki, co się nazywa Heide Park, może ktoś słyszał :) nocleg już załatwiony, ale niestety jak to często bywa padł nam samochód i zostanie w naprawie przez przynajmniej dwa tygodnie, a my musimy wyjechać już w ten piątek… także teraz potrzbeuje szybko namiarów na jakiegoś przewoźnika, PolskiBus czy coś w tym stylu, byle nie zażądali milionów za tą wycieczke w dwie strony. Z góry dziękuję!!!
#2016-01-15 06:15:17 

maryja

Użytkownik

Heh znam ten ból, mnie ostatnio samochód padł w dniu wyjazdu nad morze. Dzieci w płacz, mąż zaczął się wściekać, a ja na niego, bo miał zrobić przegląd wcześniej :P i tak tylko siedzieliśmy i darliśmy się na siebie. Ostatecznie udało się jakoś odpalić, coś z akumulatorem było nie tak. Ale stresu którego się najadłam potem w drodze, to nie zapomnę…
#2016-01-15 07:50:32 

wysoka

Użytkownik

A skad wyjeżdżacie? Bo można wynająć samochód przecież.
#2016-01-15 08:16:27 

sliwkaoliwka

Użytkownik

No właśnie wynajmować to nei bardzo, te samochody z reguły są straszne wyjeżdżone, albo dla odmiany koszmarnie drogie… no i ktoś musiałby nie pić, nawet małe piwko by wtedy odpadało :/ znając życie, tym kimś byłabym ja :/
#2016-01-15 10:50:47 

wysoka

Użytkownik

Ojej, no to zamówcie sobie tego busa. Nie jeździłam z tą firmą, o której piszesz, ale np. w lubuskim działa taki przewoźnik Rabbit Trans, masz linka: www.przewozy.rabbittrans.pl, a tutaj coś konkretniej o firmie można poczytać: http://przewozy.rabbittrans.pl/o-firmie. Piszę o nich, bo tylko z nimi jeździłam do Niemiec, zdarza mi się wyskoczyć do Berlina na małe zakupy żywnościowe, no i chemia jest am zupełnie inna niż w Polsce.
#2016-01-15 13:18:18 

sliwkaoliwka

Użytkownik

Zapomniałam dodać kurcze, mieszkam pod Poznaniem, ale to chyba nie będzie jakiś duży problem dla nich? No nic, dzięki za linki, zapytam :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015