#2016-01-19 03:13:31 

bonczek

Użytkownik

Od kilku lat prowadzimy z żoną przytulny pensjonat w górach. To nasze całe życie, pasja i miłość. Pomysleliśmy ostatnio, że chyba najwyższy czas odświeżyć i odnowić nasz hotelik. Ja myślałem tylko o odmalowaniu, by było jaśniej i czyściej. Żona jednak namawia mnie na zmiany w aranżacji wnętrza. Marzy jej się spora zmiana wnętrza. Tłumaczę jej, że projektowanie wnętrza hotelu to trudny temat i że sami nie podołamy, ale ona naciska. I właśnie w tej sprawie piszę do was. Może znacie jakąś firmę, która nam pomoże?
#2016-01-19 03:25:53 

Hateman

Użytkownik

Cześć. Miałem dokładnie tak samo, ale z mieszkaniem. Chciałem tylko odmalować pokoje, to żona wymyśliła jeszcze milion zmian. Kupiła też kilka mebli i fototapetę do salonu. Kobiety tak mają. Lubią nowości. I wydawać pieniądze też bardzo lubią. Trzymaj się kolego i bądź dzielny.
#2016-01-19 04:52:28 

nieciekawa

Użytkownik

Witam. Ja z mężem prowadzę sieć pubów i przy ich projektowaniu pomagała nam firma Incafe. Podsyłam do nich linka http://in-cafe.pl/. Jesteśmy zadowoleni z ich usług. Mają głowę pełną pomysłów, więc warto do nich zadzwonić.
#2016-01-19 07:17:46 

wysoka

Użytkownik

Owszem, lubimy zmiany i nowości, ale wy też lubicie. Tylko jesteście bardziej leniwi i wam się nie chce ich robić. Po remoncie też jesteście zawsze zadowoleni. Mam rację? Pozdrawiam
#2016-01-19 09:23:49 

Drudkh

Użytkownik

Witam. Ja prowadzę pizzerię i też korzystałem z pomocy incafe. Dzięki temu mam śliczny i funkcjonalny lokal. Polecam ich.
#2016-01-19 12:13:52 

skoczek

Użytkownik

Hej. Ja o nich nic nie słyszałem, ale cieszę się że tu trafiłem. Jestem bowiem w trakcie szukania firmy, która pomoże mi fachowo urządzić bar sushi. Dzięki za namiary. Zapraszam za maksymalnie dwa miesiące na sushi!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015