#2016-01-21 06:11:37 

bonczek

Użytkownik

Mamy w firmie nową siedzibę, która znacznie różni się od naszej ostatniej siedziby, którą wynajmowaliśmy. Teraz wszystkie pomieszczenia są wizytowe i mamy się czym pochwalić. Chciałbym je wykończyć w jakiś charakterystyczny sposób i zastanawiam się czy elementy metalowe będą na miejscu. Co o tym myślicie?
#2016-01-21 07:36:38 

Mag.Dal.EnA

Użytkownik

Z damskiego punktu widzenia mogę powiedzieć, że trafisz w dziesiątkę z takim wystrojem. Na pewno sprawdzi się wieszak na kurtki wykonany z metalu. To nie tylko będzie bardzo dobrze wglądało, ale będzie też bardzo trwałe. Z doświadczenia wiem, że klienci często nie zwracają uwagi na to jak wieszają swoje ubrania i często dochodzi do uszkodzeń. Z takimi wieszakami jednak nic ci nie będzie groziło.
#2016-01-21 10:30:15 

Hateman

Użytkownik

Możesz też zdecydować się na wieszak kuty. Wtedy będzie naprawdę reprezentacyjnie. Ale taki wieszak na pewno będzie kosztował ciut więcej od tradycyjnego. Warto jednak wydać parę groszy więcej, żeby uzyskać lepszy efekt końcowy.
#2016-01-21 12:01:04 

agnes997

Użytkownik

Ja takie wieszaki mam zainstalowane w moim mieszkaniu i fakt, że są to bardzo trwałe produkty zdecydowanie pomaga. Ma to jeszcze jedną zaletę, zwłaszcza zimą. Kiedy ubrania są naprawdę ciężkie i ważą dość sporo zwykłe wieszaki często mi się po prostu urywały. Dzisiaj takiego problemu już nie mam. Naprawdę polecam takie wieszaki również do zastosowania w domu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015