#2016-01-25 07:26:14 

Drudkh

Użytkownik

Witam.. jestem bardzo zapracowanym człowiekiem i jestem świadom, że zaniedbuję swoją rodzinę. Chciałabym Was prosić o pomoc, ponieważ niedługo planuje bardzo ważne spotkanie zawodowe i goście przychodzą do nas do domu na kolacje itp. Przyjdą również ze swoimi dziećmi i szukam teraz firmy której działalność obejmuje organizacja imprez firmowych Poznań jako miejsce docelowe. Zależy mi na konkretnych propozycjach firm.
#2016-01-25 09:31:24 

Hateman

Użytkownik

Witaj. Wraz z moją żoną korzystaliśmy z firmy Nana, która według mnie nie ma sobie równych w tej kwestii. Obszar ich działania to m.in. organizacja imprez dla dzieci Poznań i okolice. Robią to bardzo profesjonalnie i m.in. możliwe jest wynajęcie wielu zabawek i rekwizytów, żeby dzieci się miały czym zająć.
#2016-01-25 12:15:23 

Drudkh

Użytkownik

Właśnie odwiedziłem ich stronę i jestem bardzo pozytywnie nią zaskoczony. Nie wiedziałem, że w okolicy działa taka firma. Widzę, że mają możliwość wynajęcia dmuchańców w Poznaniu i myślę, że się skuszę, ponieważ wiem jak dzieci ją uwielbiają. Dałoby to nam, dorosłym więcej czasu na omówienie ważnych kwestii, dziękuję.
#2016-01-25 13:50:49 

nieciekawa

Użytkownik

Praca, pracą, ale pamiętaj żeby też być przy dzieciach w czasie takiej uroczystości. Nawet najlepsze zabawki i obecność innych dzieci nie zastąpi obecności rodziców. Polecam żebyś okazał im zainteresowanie i skoro sam twierdzisz, że zaniedbujesz rodzinę, to bym się podwójnie na Twoim miejscu wysiliła by zapewnić im dobrą zabawę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015