#2016-01-27 04:19:30 

vlad_tepes

Użytkownik

Witam! Czy możecie polecić jakieś produkty, które zapewnią sprawne działanie wentylacji domowej? Chodzi mi o kratki do drzwi itd. Gdzie mogę je kupić i jakie powinny być?
#2016-01-27 05:22:57 

wielgachna

Użytkownik

Na pewno zadbaj, zeby były dobrze dopasowane do otworów, żeby nie było żadnych dziur czy prześwitów, bo czasem jak się majstry zabiorą do dopasowywania to różnie wychodzi...
#2016-01-27 07:01:28 

bogusmistrz

Użytkownik

Według mnie najważniejsze są materiały z których ma być wykonana dana kratka wentylacyjna- nie wybieraj cieńkiego plastiku, bo łatwo to kopnąć i przypadkowo złamać! ja bym polecał jakieś metalowe części lub całość, bo jest najbardziej trwała
#2016-01-27 08:20:26 

skoczek

Użytkownik

Najlepiej zamów przez kogoś sprawdzonego np. z http://kratkiraczak.pl/category/kratki-wentylacyjne tak jak ja. Spytałem się o jakąś solidną firme i mi to polecili i naprawdę jest w porządku! Bardzo duży wybór, wiec żona się cieszyła, ze nie musi być jakaś niedopasowana do ściany kratka i są solidne materiały. Firma ma też atesty bezpieczeństwa więc to o czymś świadczy
#2016-01-27 09:31:28 

sliwkaoliwka

Użytkownik

Może zwróć uwagę nie tylko na materiał ale też na wygląd, bo jak coś zupełnie niepasującego do pomieszczenia wybierzesz to się bedzie rzucało w oczy i moze zniszczyc cały wystrój
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015