#2016-01-28 04:27:59 

maryja

Użytkownik

Ciekawią mnie wasze odczucia co do nowoczesnych mieszkań, gdzie większość osób wstawia stoły do salonu niezależnie od tego czy pokój dzienny jest połączony z kuchnią czy nie. Uważacie że to dobre praktyczne rozwiązanie czy zwykłe zagracenie mieszkania?
#2016-01-28 05:12:29 

Hateman

Użytkownik

Myśle, ze dobre rozwiązanie. Pamietam jak mnie mojaj mama ganiala zebym nie jadl na kanapie przed telewizorem, nawet jak podkładałem pod talerz pikowaną pufę ojca zamiast stoliczka. Swoją drogą, to sam bym sobie do mieszkania sprawił taką pufe, to sprytny mebelek i ma tyyyyle zastosowań… Szkoda że już dziś takich nie robią.
#2016-01-28 06:29:21 

nieciekawa

Użytkownik

Obecnie stoly wstawia się do salonu, bo samodzielne kuchnie sa tak male ze nie ma już niejsca na duży stół z krzesłami przy którym pomieściłaby się cała rodzina. Takie realia. Niewiele osób może sobie pozwolić na posiadanie dużej kuchni, lepiej mieć więskszy pokój dzienny. Stąd salony łączy się z kuchnią.
#2016-01-28 08:12:30 

wysoka

Użytkownik

Pamiętam jak byłam w Szwcji, tam w każdym mieszkaniu stół musiał być obowiązkowo na chonorowym miejscu z salonie, tak by cała rodzina mogła w przyjaznej i komfortowej atmosferze zjeść posiłek. Zazdroszczę im tego, bo u nas w Polsce to każdy sam po kątach coś przekąsi i te rodzinne więzi ulegają stopniowemu rozkładowi.
#2016-01-28 08:49:44 

wielgachna

Użytkownik

Zgadzam się w zupełności. Może mogłabyś mi pomóc skoro już bywałaś w szwedzkich domach… U mnie w salonie stoi biała drewniana komoda w stylu skandynawskim jest oczywiście śliczna sama w sobie, ale wiesz, chciałabym ją przemalować na jasną zieloną miętę i przetrzeć do poprzedniej warstwy farby lub drewna, tylko nie wiem czy jej tym nie oszpecę. Szwdzi robią cos takiego z meblami?
#2016-01-28 09:50:54 

wysoka

Użytkownik

Oczywiście, oni bardzo lubia takie postarzane meble. Jeśeli myślisz że będzie ci pasowało do wnętrza, to nie widzę problemu :)
#2016-01-28 10:57:20 

maurycy29

Użytkownik

Hehe, ja też pamiętam te pufy, kiedyś były w każdym komplecie wypoczynku, chyba zamiast foteli ;) Ale przyznam ci się, że znalazłem sklep gdzie można kupić pufy, negocjuje jeszcze z żonką, ale…
#2016-01-28 11:30:26 

Hateman

Użytkownik

Też znalazłem w internecie na www.blackcatdesign.com.pl i już nawet zamówiłem, wiesz ja nie mam po prostu żony :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015