#2016-01-29 05:15:12 

skoczek

Użytkownik

Witam, tak jak w temacie, poszukuje foli bo robie remont ale nie takiej zwtykłej tylko takiej co się sama przyczepia. Jakieś rady gdzie moge kupi ć, zamówić albo cos takiego??
#2016-01-29 07:40:30 

maurycy29

Użytkownik

no przeciez taka folie to kupisz w kazdym sklepie malarskim ja nie wiem po co wo ogle zakladac taki temat na forum. w dzisiejszych czasach to nikt nie umie sam nic zrobic tylko zaglada to internetu pisze na forach bozeeee troche samodzielnosci dzieci
#2016-01-29 09:07:33 

bonczek

Użytkownik

no siema, chodzi ci zapewne o folie ochronna samoprzylepna. jesl chodzi o jakies hurtowe ilosci do duzych remontow itp. to warto zajrzec tutaj http://www.euro-tape.pl/category/professional/folie-ochronne/ . Tutaj masz tez duzo roznych rodzaji do wyboru miedzy innymi takie z nadrukiem i bez, polietylenowe i bez. ogolnie duzo roznych przydatnych rzeczy przy nowocesnych inwestycjach i budowach
#2016-01-29 11:10:40 

vlad_tepes

Użytkownik

A ktoś zna ten sklep EURO TAPE znaczy firmę??? Bo zastanawiam się też nad współpracą hmmm widze ze dostali gazele biznesu a to nie byle jaka nagroda więc pewnie solidne przedstiębiorstwo!!!
#2016-01-29 12:34:09 

macho

Użytkownik

ja do konca nie rozumiem, po co komu nadruki na foli ochronnej. żeby było wiadomo co jest za tą folią?? Rozumieme że to jest coś takiego że można zabezpieczyć na przykład szkło czy tam meble, coś takiego. Zwykła folia, tak??? A żę samoprzylepna czyli sie tak klei jak taka hmm folia spozywcza
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015