#2016-02-09 03:03:05 

Drudkh

Użytkownik

Witam serdecznie. Jestem od niedawna dyrektorem firmy produkującej opakowania plastykowe. Moja załoga liczy trzydzieści osób. Postanowiłem zatem zorganizować wspólny wyjazd pracowników, byśmy lepiej się poznali i polubili. Gdzie powinienem się wybrać z podwładnymi? Dziękuję, pozdrawiam.
#2016-02-09 04:26:06 

Hateman

Użytkownik

Dzień dobry. Ja bym proponował wycieczkę do Torunia. Najpierw z pomocą przewodnika z firmy Zwiedzajtorun.pl można poznać piękne zabytki Torunia, a potem już skupić się na wzajemnym poznawaniu. Można na przykład zorganizować gry typu paintball, albo po prostu imprezę z alkoholem, by ludzie się wyluzowali.
#2016-02-09 04:48:22 

shparagova

Użytkownik

Witam. Nasza firma też niedawno miała służbową imprezę w Toruniu i było wyśmienicie. To prześliczne i urokliwe miasto z wieloma muzeami, parkami i knajpkami. Na pewno będzie się państwu podobać.
#2016-02-09 07:28:54 

eleventh

Użytkownik

Cześć. Uważam, że Toruń świetnie nadaje się właśnie na tego typu wycieczki. Nie jest zbyt duży, dlatego jest się w stanie sporo zobaczyć w krótkim czasie. Jest za to bardzo ładny i ma wiele ciekawych miejsc, które warto odwiedzić.
#2016-02-09 09:21:35 

Mag.Dal.EnA

Użytkownik

Ja bym njapierw zorganizowała gry i zabawy, by ludzie się rozluźnili i do siebie zbliżyli. Potem obiad, planetarium i muzeum piernika. Wieczorem impreza. A następnego dnia spokojne zwiedzanie zabytków miasta. Bawcie się dobrze.
#2016-02-09 10:11:03 

psyhod3liczna

Użytkownik

Cześć. Uważam, że taka wspólna wycieczka to doskonały pomysł. Szkoda, że tak niewielu szefów jest fajnych i ma ochotę taką wycieczkę zorganizować. Sama nigdy nie byłam w Toruniu, więc z ogromną przyjemnością wzięłabym w takim integrowaniu się udział. Pozdrawiam.
#2016-02-09 12:02:38 

wielebny

Użytkownik

Dzień dobry. Ja pochodzę z Torunia i mogę ręczyć, że się tu pana pracownikom spodoba. Panuje tu przyjazna aura. Jakiś wyjątkowy klimat, który rozkochuje w sobie turystów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015