#2016-02-15 05:23:13 

vlad_tepes

Użytkownik

Jesteśmy z żoną na etapie wykańczania wymarzonego własnego M, po łazience i kuchni nadszedł czas na sypialnię i tutaj mam problem, bo chciałbym coś oryginalnego zrobić. Wszyscy teraz dają za wezgłowiem jakieś tapety albo fototapety a nam marzy się coś oryginalnego z zupełnie innej bajki. I tu mam już pewien pomysł tylko nie wiem czy dobry. Robiąc kuchnię zastanawialiśmy się na takim szklanym panelem ściennym, w końcu się nie zdecydowaliśmy i położyliśmy glazurę, ale teraz to mi się przypomniało i tak się zastanawiam czy by nie dać w sypialni na prawie całej długości ściany z wezgłowiem takiego paska poziomego z fajnym zdjęciem albo motywem graficznym. I tu moje pytanie, czy ktoś coś takiego ma i czy to jest dobry pomysł?
#2016-02-15 05:53:01 

eleventh

Użytkownik

Kolego powiem Ci tak, świetny pomysł. Ja mam takie szklane panele ścienne w kuchni, łazience i sypialni właśnie, w każdym pomieszczeniu inny oczywiście i powiem Ci, że to genialna sprawa. Raz, że montaż dziecinnie prosty, dwa łatwo się czyści i trzy jest to po prostu ładne a wzorów i zdjęć masz od groma. Także dobry pomysł rób :)
#2016-02-15 07:12:09 

vlad_tepes

Użytkownik

Haha dzięki tak myślałem, że to może być dobry pomysł :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015