#2016-02-15 00:36:47 

sliwkaoliwka

Użytkownik

Proszę o pomoc w pisaniu pracy magisterskiej. Troszkę utknęłam w martwym punkcie, gdyż piszę pracę o prawnej ochronie środowiska w przedsiębiorstwach, obecnie to bardzo kreowany temat prze UE i doszłam do momentu w którym należałoby przynajmniej pobieżnie wymieć rodzaje działalności wymagające przygotowania dokumentacji środowiskowej w celu uzyskania pozwolenia. Czy ktoś mógłby pomóc?
#2016-02-15 01:55:57 

bogusmistrz

Użytkownik

Nic prostszego. Napisz do firmy zajmującej się konsultingiem w zakresie ochrony środowiska i zapytaj ich o to o co pytasz nas. Na pewno ktoś Ci pomoże bo tam też pracują ludzie, a ja mogę podesłać Ci link do firmy ktora zlaatwia pozwolenia mojej firmie: www.eko-l.pl bardzo proszę, mili ludzie, na pewno ci pomogą.
#2016-02-15 03:31:44 

wielgachna

Użytkownik

Pan wyżej dobrze podpowiada. Będziesz miała najlepsze informacje z pierwszej ręki. Wiem jak to jest pisać pracę i zajść w ślepą uliczkę, dlatego życzę powodzenia i trzymam kciuki.
#2016-02-15 06:25:43 

sliwkaoliwka

Użytkownik

Dzięki za radę. Naprawdę aspekty prawne ochrony środowiska, pozyskiwanie pozwoleń, zezwoleń, cała otoczka związana z dokumentacją są przerażające. Im bardziej zagłębiam się w temat, tym bardziej się zastanawiam kto jeszcze samodzielnie prowadzi sprawy w tym zakresie. Przecież samemu to można dostać zawrótu głowy, zwłaszcza w prawie unijnym… Dzięki za link!
#2016-02-15 09:14:06 

bogusmistrz

Użytkownik

Bardzo proszę i kłaniam się. Temat jest niewątpliwie trudny i nie zazdroszczę pisania z niego pracy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015