#2016-03-04 07:08:37 

wielgachna

Użytkownik

Cześć wszystkim! Więc wchodze na rynek ze swoją marką odzieżową. Nic wielkiego, odzież przede wszystkim dla Pań. Ale to nic wielkiego chcę, by po pewnym czasie się przerodziło w małe imperium :) Do bardziej doświadczonych mam z kolei pytanie, co polecicie, żeby tak marketingowo wystrzelić trochę? Tak, by dowiedzieli się omnie i klienci i ewentualnie ci, którzy chcieliby nawiązac współprace?
#2016-03-04 07:43:05 

agnes997

Użytkownik

Cześć kochana. Przede wszystkim myślę, że jeśli chcesz ewentualnie wchodzić w jakieś kontakty biznesowe, to weź się za tworzenie wizytówek, bo te będą dla Ciebie niezbędne. Najlepiej zleć to komuś, kto potrafi się tym zająć, by stworzyć elegancką i czytelną wizytówkę.
#2016-03-04 08:32:52 

Hateman

Użytkownik

I jeśli to marki odzieżowe, to też zadbaj o stworzenie unikalnych etykiet, które będą jednoznacznie kojarzyć się z Twoją marką. Wiesz… wielkie korporacje odzieżowe głównie właśnie za swoje logo i etykietę przy nim ściągają grubą kasę ;)
#2016-03-04 10:33:34 

agnes997

Użytkownik

A właśnie… jeśli sama jeszcze nie masz jakiegoś loga, to znajdź kogoś, kto oferuje tworzenie logotypów, wierz mi kochana… im szybciej będziesz miała jakiś graficzny znak, który będzie rozpoznawany przez klientów, tym lepiej, bo dużo szybciej zapamiętasz obraz niż alfabetyczny zapis. Taka porada od osoby, która na marketingu troszkę się zna :)
#2016-03-04 12:11:45 

wielgachna

Użytkownik

Dziękuję za Wasz odzew :) Rzeczywiście poszukam jakiejś dobrej firmy, z którą się dogadam co do stworzenie tego loga i etykiety. W razie czego mogę liczyć jeszcze na Waszą pomoc? :)
#2016-03-04 12:27:56 

Hateman

Użytkownik

Jak najbardziej :) Póki co, to działaj! Bo biznes nie lubi leżeć odłogiem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015