#2016-03-07 05:00:03 

macho

Użytkownik

Dzień dobry. Szukam namiarów na firmę lub osobę specjalizującą się w elementach szklanych. Jestem podwykonawcą w kilku domach jednorodzinnych i uznaliśmy to za dobry sposób na nadanie wnętrzom lekkości i elegancji. Myślimy o szklanych drzwiach i balustradach. Polecacie kogoś? Korzystaliście z jakichś usług?
#2016-03-07 07:15:30 

vlad_tepes

Użytkownik

Na pewno uderzaj do firmy stricte od szkła, a nie takiej ogólnej remontowej czy budowlanej- jak widzę tych fachowców, co klejem montują szklane panele to mi się odechciewa wszystkiego...
#2016-03-07 07:48:06 

nieciekawa

Użytkownik

Ja co do balustrad to mam jedną firmę godną polecenia. Tu masz link do ich strony właśnie o tych poręczach: http://www.mrsglass.pl/realizacje/balustrady-szklane/ . Super robotę u mnie wykonali i tak jak piszesz to sprawiło, że wnętrze jest takie jakieś lżejsze i bardziej wyrafinowane. Wiem, że zajmują się też drzwiami itp., ale ja tam zamawiałam tylko balustrady więc ręczę za to ;)
#2016-03-07 09:55:22 

wielgachna

Użytkownik

Robią też dobrze inne rzeczy, bo szklane schody w Poznaniu znajoma u nich zamawiała i wyszło cudeńko! Normalnie przeszukała chyba z tysiąć tych firm i oni wydawali się najlepsi. Ma te chody już z pół roku a ja za każdym razem jak u niej jestem to nie mogę się nadziwić jak to super wygląda! Śmiało do nich wal
#2016-03-07 10:40:07 

maryja

Użytkownik

A jesteś już zdecydowana na to szkło? Ja nie wiem co ludzie w tym widzą, ja bym u siebie nie zamontowała czegoś takiego. Nie lepiej jakoś klasycznie w drewnie albo ewentualnie metal jakiś? Człowiek by się ciągle stresował że to pęknie czy coś, według mnie głupi pomysł
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015