#2016-03-22 04:07:40 

bogusmistrz

Użytkownik

Mam samochód z firmy, który lekko przytarłem podczas wyjazdu z mojego wąskiego garażu. Osoba odpowiedzialna za auta w firmie stwierdziła, że powinienem to naprawić we własnym zakresie. Muszę więc gdzieś pojechać i tanim kosztem to naprawić. Proszę o poradę jak to zrobić.
#2016-03-22 06:04:10 

wielgachna

Użytkownik

Dziwne macie zasady w firmie, bo zwykle takie sprawy reguluje polityka flotowa, którą każdy pracownik przed odebraniem auta podpisuje. W tych firmach, które ja znam, nie ma odstępstw od tej zasady. Jeśli jednak już musisz zrobić tak jak piszesz to jedź do http://auto-fit.eu/ naprawią ci auto za małe pieniądze.
#2016-03-22 06:53:38 

Hateman

Użytkownik

Z takim uszkodzeniem poradzi sobie każdy lakiernik np. ten z Auto-fit Warszawa może mieć nieco wyższe ceny od pozostałych miast, ale takie to już uroki stolicy. Przytarcia raczej się naprawia, a nie wymienia elementy, więc sprawa powinna zająć góra trzy dni. Ten warsztat, o którym pisze koleżanka jest bardzo dobry.

#2016-03-22 08:15:31 

maurycy29

Użytkownik

U mnie w firmie likwidujemy takie szkody z autocasco samochodu. Ale użytkownik ponosi udział własny w szkodzie. Jest to pięćset złotych.
#2016-03-22 08:34:09 

Matka-Trojga

Użytkownik

To bardzo prosta naprawa blacharki, dlatego szybko dostaniesz auto z powrotem. Na twoim miejscu zastanowiłbym się nad tym, czy jest sens naprawiać to auto już teraz. Skoro masz wąski garaż to za chwilę znowu ci się może to przytrafić. I wtedy będziesz ponosił podwójne koszty niepotrzebnie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015