#2016-04-05 02:33:02 

bogusmistrz

Użytkownik

mam takie krótkie pytanko do was, czy jakbym chciał sobie wybielić zęby to te muszą być zdrowe? W takim sensie, że wybielać można jedynie zęby dobrze zaleczone? Pytam bo coś mi się to kiedyś obiło o uszy i sam teraz nie wiem, a w necie różne rzeczy pisza. Swoją drogą ktoś może korzystał z tego gabinetu http://www.dentalgallery.pl/stomatologia-estetyczna.html, zainteresowała mnie ich oferta.
#2016-04-05 05:24:43 

Matka-Trojga

Użytkownik

no raczej że tak, zresztą jaki sens miałoby wybielanie zębów w przypadku, gdy są jakieś ubytki, przecież to w ogóle śmieszne…
#2016-04-05 08:16:52 

bogusmistrz

Użytkownik

może dla ciebie tak, ale ja mam zepsutego zęba tego ostatniego, na samym końcu i mam go generalnie w nosie, nie boli to nie ide leczyć, jeść nie woła.
#2016-04-05 10:43:33 

bonczek

Użytkownik

O, tam jest dobry ortodonta bo sam chodziłem, to możesz spróbować, według mnie są bardzo profesjonalni. A co do wybielania zębów to kolego, koniecznie bo zrobiusz sobie krzywdę, a do tego wątpie że jakiś stomatolog podejmie się czegoś takiego jeśli masz popsute zęby, nawet tylko jeden. Nawet przed operacją trzeba mieć zdrowe zęby, a co dopiero przy wybielani ich samych.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015