#2016-04-14 00:02:58 

shparagova

Użytkownik

Hejka. Straciłam niedawno dość sporo kilogramów i jak to zwykle bywa, nie zadbałam zawczasu o skórę, która teraz mi obwisa i nie wiem co dalej z tym robić. Szczególnie przeszkadza mi to na ramionach, wstydzę się chodzić w koszulkach z krótkim rękawkiem, o kostiumie kąpielowym na basenie nie wspominając. Co robić? Jak sobie pomóc?
#2016-04-14 00:40:55 

Mag.Dal.EnA

Użytkownik

Wygląda na to, że jeśli normalne kosmetyki ci nie pomagają to potrzebna ci jest specjalistyczna kuracja.
#2016-04-14 03:04:34 

shparagova

Użytkownik

Ale mnie na drogie zabiegi w gabinetach nie stać. Nie mam tyle kasy, żeby iść na laser na przykład.
#2016-04-14 03:52:01 

Mag.Dal.EnA

Użytkownik

Ale ja nie mówię o drogich zabiegach tylko o kosmetykach i suplementach, które mogą ci pomóc bo uzupełnią ilość kolagenu w skórze. Mojej mamie znacznie pomysły kosmetyki z serii platynowej http://www.kolagenowysklep.pl/oferta/kolagen-naturalny/platinum . Miała operację, długo się nie ruszała i jej skóra niestety na tym ucierpiała i to mocno. To jej pomogło i nawet zauważyła lepszą kondycję po pierwszym użyciu. Oczywiscie ciężko, żeby było spektakularnie od samego początku, ale uwierz mi, lepsze uczucie już było.
#2016-04-14 04:24:38 

Hateman

Użytkownik

Ja również szukam czegoś co mi pomoże, chodzi o skórę na brzuchu. Zrzuciłem 40 kilogramów z trenerem personalnym i chociaż oczywiscie jestem z tego bardzo zadowolony, mam wielkiego flapa na przodzie. Nie spodziewam sie nie wiadomo czego, bo wiem, ze na to trzeba dużo czasu ale chcę spróbowac.
#2016-04-14 07:18:32 

Mag.Dal.EnA

Użytkownik

Tow takim razie również wpróbuj, naciągnięta skóra jest uboga w kolagen, który właśnie sprawia, że ma być ona jędrna i sprężysta. Mało osób o tym wie albo kupuje sobie beznadziejne balsamy, które nic nie robią i tylko bezsensownie wydają pieniadze. Dlatego leipej kupić ze sklepu http://www.kolagenowysklep.pl/ bo przynajmniej wiadomo, że zadziała.
#2016-04-14 09:32:14 

shparagova

Użytkownik

Dziękuję za rady, spróbuję.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015