#2016-04-15 00:15:10 

Hateman

Użytkownik

Witam. Piszę sobie tak tu teraz do Was, bo mnie opłacalna praca w Holandii interesuje od jakiegoś czasu. Od znajomych słyszałem bardzo wiele na ten temat, ale chciałbym jeszcze poznać opinie innych ludzi tutaj. Może ktoś z Was coś podpowie i doradzi, może odradzi. Chciałbym już osatetczną dezycje podjąć i wreszcie zacząć szukać czegoś. Może właśnie pracę sezonową bym znalazł.
#2016-04-15 02:26:48 

bogusmistrz

Użytkownik

Cześć. Ja byłem już kilka razy na pracach sezonowych w Holandii i powiem Ci, że to bardzo dobrze, nawet jako jedno z moich ulubionych doświadczeń w życiu. Praca może i czasami ciężka, ale za to atmsofera dobra i ludzi też uprzejmi. No i to, co mówią, że można sporo kasy zarobić, to prawda. Jak na miejscu trochę przyoszczędzisz i wszystkiego nie wydasz, to rzeczywiście można do kraju po sezonie trochę bogatszym wrócić. Chyba że nie na tym Ci zależy, a wtedy sobie bogato tam na miejscu pożyjesz. :D
#2016-04-15 05:24:01 

Hateman

Użytkownik

No ja to bym właśnie chciał zarobić i odłożyć. :)
#2016-04-15 07:09:19 

bogusmistrz

Użytkownik

Da się, da. Wejdź sobie na http://www.praca-w-holandii.com.pl/praca-sezonowa-w-holandii/ i zobaczy czy takie prace by Cię interesowały. Ja z takich wyjazdów właśnie korzystam i moim zdaniem to właśnie najlepiej wychodzi.
#2016-04-15 08:08:47 

macho

Użytkownik

A ja za to nie polecam takiej pracy. Namęczysz się, wykorzystają Cię, zapłacą grosze i potem wrócisz i nic z tego nie będziesz miał. Cięzko na coś dobrego trafić.
#2016-04-15 09:45:05 

bogusmistrz

Użytkownik

No widzisz, każdy ma inne doświadczenia. Może na złych pracodawców trafiłeś. ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015