#2016-04-20 07:11:13 

wielgachna

Użytkownik

Nie wiem czy wiele osób boryka się z tym problemem, ale ja mam wyjątkowo uciążliwe objawy. Już sama nie wiem w jaki sposób powinnam sobie poradzić z tymi hemoroidami. Nie mogę siedzieć, nie mogę stać. O wypróżnianiu bez łez nie ma mowy. Wszystko mnie boli. Czy można coś z tym zrobić. Dajcie namiar na specjalistów, bo dłużej niewytrzymam.
#2016-04-20 08:50:19 

macho

Użytkownik

Dzień dobry. Wydaje mi się, że taki stan hemoroidalny leczy się łatwo. W aptece jest mnóstwo preparatów, dzięki którym uśmierzą ci ból i może nawet będą miały działanie leczące. Jeśli to ci niepomoże wówczas powinnaś zgłośić się chyba jednak do jakiegoś specjalisty, ale niestety nie znam nikogo. Nawet nie wiem jak nazywa się specjalista od tych stron ;/
#2016-04-20 09:57:27 

maryja

Użytkownik

Hej. Taki specjalista to proktolog kolego. Myślę, że powinnaś zgłosić się do lekarza, daję namiar na dobrą klinikę http://www.proctogin.pl/pl/porady/zakrzepica-zyl-odbytu/ . Jak na moje trzeba się badać od tych stron, bo tyle się słyszy o nowotworach, a gdzie jak nie w jelitach najłatwiej się tego nabawić. Środki na hemoroidy oczywiście mogą pomóc, ale chyba tylko doraźnie. Na Twoim miejscu i tak wybrałabym się do lekarza, pewnie zaleci jakieś badanie, by sprawdzić co tam w tobie siedzi i powie jakie będą dalsze metody leczenia. Niemniej jednak nie powinnaś zwlekać tym bardziej, jeśli sama przyznajesz, że jest to dla ciebie tak uciążliwe. Powodzenia i szybkiego powrotu do zdrowia
#2016-04-20 10:13:34 

Mag.Dal.EnA

Użytkownik

Witam panie i panów. ja też miałam hemoroidy. Mnie pomogli w klinice, którą zaproponowała koleżanka poprzedniczka. Odsyłam konkretnie do porad o hemoroidach http://www.proctogin.pl/pl/porady/hemoroidy/ . Życzę wytrwałości w badaniu kolonoskopii. I oczywiście dużo zdrowia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015