#2016-04-26 05:29:56 

bogusmistrz

Użytkownik

Hej. Dawno tu na nasze forum nie zaglądałem, ale teraz wlazłem, bo chciałbym się czegoś cieka-wego dowiedzieć. Mianowicie chodzi mi o podłogi drewniane Szczecin jest tym miastem, które najbardziej mnie interesuje. Bardzo mi zależy na tym, żeby to była jakaś sprawdzona firma, z którą już wcześniej mieliście do czynienia. Nie jakieś tam marne firmy, tylko porządna firma, która się zajmuje tym od lat, ma świetnych specjalistów i całą masę zadowolonych klientów. Ta-kie właśnie oferty i porady najbardziej by mnie cieszyły.
#2016-04-26 06:31:34 

skoczek

Użytkownik

Cześć. Ja też w mieszkam w Szczecinie. Niedawno jedna firma mi cyklinowała parkiet w Szczecinie, bo też tu mieszkam i tak się składa, że rzeczywiście zrobili to całkiem dobrze. Wszytsko wygląda teraz na nowe, a przyznać trzeba, że parkiet jest już dość wiekowy i rzeczywi-ście wymagał dość gruntownego remontu. Firmy wcześniej nie znałem, ale zaryzykowałem, za-mówiłem i okazało się, że było warto. Jak chcesz, to Ci podam namiary, sprawdzisz sobie sam.
#2016-04-26 08:19:39 

nieciekawa

Użytkownik

No pewnie, że chcę. Jak tak dobrze się sprawdzili, to może i moją podłogą się zajmą.
#2016-04-26 08:43:46 

skoczek

Użytkownik

To poszukaj sobie firmy Dąbex to od razu znajdziesz, to o czym mówię. Naprawdę świetne usługi, bardzo profesjonalne podejście, ceny też są całkiem dobre, jak na tak wysoki poziom usług, które oferują. Możesz bez problemu u nich sobie załatwiać wszystko.
#2016-04-26 09:49:04 

bogusmistrz

Użytkownik

No i pięknie. Super! Dzięki!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015