#2016-04-26 22:21:06 

Hateman

Użytkownik

Cześć wszystkim. może jestem nietypowy, bo zazwyczaj to kobiety proszą o takie rady, ale cóż ym razem to ja facet błagam was, wskażcie jakiś dobry portal, gdzie poradzą mi, jak schudnąć, bo ważę już ponad sto kilo, prace mam siedzącą i lubię dobre zjeść. Wiem ze tak nie powinno hyć ale to jesyt silniejsze odemnie.
#2016-04-26 23:46:24 

eleventh

Użytkownik

To ty potrzebujesz specjalistów od dobrego żywienia a nie portlu jak schudnąć, a w ogóle to przestań się objadać i rusz tyłek, bo niedługo nie będziez sięmógł ruszyć z krzesła. Już nie będziesz szukał porad dietetycznych, tylko potzrbna ci będzi operacja zmniejszenia żołądka.
#2016-04-27 01:53:18 

nieciekawa

Użytkownik

Ale dowcipny jesteś, kolega ma problemy i sam o tym mówi, a to przecież jest bardzo ważne. A tak w ogóle to radzę zjrzeć na http://idenatrening.pl/porady-dietetyczne-online/ i zapoznać się z ofertą porad dietetycznych przez internet. Myślę ze to będzie dobry pierwszy krok. Od dietetyka dowiesz się jak zacząć zdrowo jeść, dopasuje on specjalną diete do twojego siedzącego trybu życia, a nawet weźmie pod uwagę to co lubisz najbardziej jeść. Nie tylko zrzucisz zbędne kilogramy, ale będziesz zdrowszy.
#2016-04-27 04:01:50 

skoczek

Użytkownik

najlepiej to niech się ruszy i pójdzie do jakiegoś lekarza, bo to już jest choroba, co może zdziałać dietetyk przez internet, przecież musi goscia oglądnąć, zważyć, zmierzyć i co tam jeszcze.
#2016-04-27 06:44:13 

sliwkaoliwka

Użytkownik

A co to on garnitur mu będzie szył, czy ma porad udzielić.
#2016-04-27 07:29:26 

Mag.Dal.EnA

Użytkownik

A tak na poważnie, to radzę wejść na stronę http://idenatrening.pl/, naprawdę jest to super baza trenerów, którzy specjalizują się w różnego typu treningach, od rzeźbienia sylwetki, poprzez redukcję tkanki tłuszczowej, aż po crossfit. Niważne gdzie mieszkasz, czy w Warszawie, Krakowie czy też w Łodzi skuteczny indywidualny trening możesz mieć w każdym z tych miast
#2016-04-27 09:38:04 

bonczek

Użytkownik

Dobra dobra ale taki trener osobisty, to musi słono kosztować, a do tego jeszcze specjalna dieta, skąd na to wszystko wziąć kasę.
#2016-04-27 10:06:34 

agnes997

Użytkownik

Zdrowie nie ma ceny, a jak ktoś jest otyły, to serducho wysiada, wątroba szwankuje, stawy wysiadają i wile róznych chorób przy okazji wychodzi, a wtedy to dopiero koszruje, więc nie ma co się zastanawiać tylko skorystać z porad koleżeństwa i wybrać dietetyka i trenera lub skrzystac z ich porad online Do usłyszenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015