#2016-04-29 04:44:00 

nieciekawa

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów! Chciałabym dziś rozpocząć następujący temat, mianowicie, dostałam propozycje pracy jako hostessa w promocji pewnego festiwalu. Niestety nie mam wcześniejszych doświadczeń w takiej pracy i nie wiem czego mogę oczekiwać. Pomyślałam, że przecież jest Internet i ktoś na pewno mi tutaj coś doradzi ;) Szukam opinii osób, które pracowały w tej roli, albo najlepiej w agencji hostess i będą potrafiły się wypowiedzieć ;) Z góry dziękuję i pozdrawiam.
#2016-04-29 04:56:16 

wysoka

Użytkownik

Świetna praca ;) Mi bardzo odpowiadała. Jestem atrakcyjną i pewną siebie kobietą. Pracowałam jako hostessa w Gdyni i pracodawca mnie bardzo chwalił. Praca okazała się sporym wyzwaniem, bo oprócz tego, że musiałam wyglądać jak najlepiej to jeszcze musiałam znać dokładny opis tych produktów które promowałam i ogólnie o sporo rzeczy wypytywali mnie ludzie. Ale zarobki okej i cały event się bardzo udał ;) Reasumując, super doświadczenie zawodowe.
#2016-04-29 07:06:58 

maryja

Użytkownik

Moja siostra pracowała w roli hostessy Warszawa jest częstym miejscem w którym pracuje i również nie narzeka. Głównym wymogiem jej pracy jest zdrowy i aktywny tryb życia, by pozostała w formie i tym samym wyglądała atrakcyjnie. Niestety nawet w połowie nie jestem taka ładna jak ona i się nie załapałam do tej pracy.
#2016-04-29 08:37:33 

sliwkaoliwka

Użytkownik

Sama byłam i również polecam, nawet jak Ci się nie spodoba to nie musisz się zatrudniać na nie wiadomo jak długi czas i jak coś to zrezygnujesz. Dużo też zależy do jakiej promocji pójdziesz i za co będziesz odpowiedzialna. Jak do jakiegoś kulturalnego wydarzenia to jak najbardziej polecam. Ludzie są mili i sympatyczni.
#2016-04-29 10:04:25 

Drudkh

Użytkownik

Mi w oko wpadła niedawno jedna hostessa, taka śliczna dziewczyna.. próbowałem do niej podejść i z nią porozmawiać, ale mówiła, że jest w pracy i to nie czas na takiego typu rozmowy. Niestety nigdy później jej nie widziałem i strasznie żałuje, że nie wziąłem od niej numeru telefonu itp. eh.
#2016-04-29 11:18:56 

Hateman

Użytkownik

Mi to w ogóle hostessy nie w głowie, niestety nie moja liga. Nawet nie startuje bo mnie wyśmieją
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015