#2016-05-09 03:20:42 

macho

Użytkownik

Witam drodzy państwo mam do was sprawe: szukam mianowicie firmy ktora dziala ogolnopolsko w branzy produkcji oraz montazu szamb bo chcialbym z nia nawiazac wspolprace. jesli znacie cos takiego to piszcie bede bardzo wdzieczny a karma wraca pamietajcie. szamba, zbiorniki na deszczowke, takie rzeczy mnie interesuja
#2016-05-09 06:01:56 

vlad_tepes

Użytkownik

jest wiele takich firm wiec sie dziwie ze pytasz na forum zamiast poszukac na wlasna reke w internecie. i ciekawe co to za wspólpraca z firma produkujaca szamba... no ale powodzenia, moze ci tu ktos podsunie jakis monterow fachowcow
#2016-05-09 07:09:19 

bonczek

Użytkownik

ja znam firme z dolnego slaska która robi szamba betonowe. ale jak chcesz znalezc kontakt to poszukaj sobie w necie nie jest to trudne. ich oferta jest bardzo sszeroka, przede wszystkim maja wiele roznych wymiarow tych szamb co jest bardzo wytgodne i przyjazne dla klienta. na dlnym slasku jest w ogole zaglebie takich firm, normalnie region szambowników :)

#2016-05-09 07:42:00 

skoczek

Użytkownik

Hehe ciekawe. Podejrzewam że koledze wyżej chodzi o to samo przedsiębiorstwo które działa też na Lubelszczyźnie? http://spszamba.pl/szamba-betonowe/lubelskie.php tutaj można o nich poczytrać. ogólnie firma godna uwagi bo dzięki temu ze ma duży obszar działalności to oferuje bardzo niskie ceny. wiadomo efekt skali to niskie ceny. popieram takie dzialania, a same zbiorniki zdaje się, są z dobrej jakości betonu,.
#2016-05-09 08:24:54 

maurycy29

Użytkownik

Zgadza się na papierze jak i w praktyce wygląda to bardzo dobrze. Znam sam kilka osób które uzytkuje realizacje zamontowane i wyprodukowane przez ta firme i nie ma żadnych wad. Polecam też, dołączam się skromnie do rekomendacji ;))) Pozdrawaim serdecznie
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015