#2016-06-03 03:16:42 

macho

Użytkownik

Witam handluje troche spolkami i interesuje mnie teraz monco opcja zakupu takiego podmiotu w ktorym bedzie mozna zostawic dyrektora nominalnego poniewaz przyszly wlasciciel spolki nie chce sie ujawniac jako osoba prowadzaca biznes. Jest to osoba bardzo prywatna a udzialy w takim biznesie moglyby jej przeszkodzic. Dlatrego woli nie widniec na zadnych papierach. oczywicie to w pelnie legalne. Kojarzy ktos moze takie oferty
#2016-06-03 05:39:48 

maryja

Użytkownik

ja myślę że dobra kancelaria notarialna załatwi ci takie rozwiązanie na miarę, bo w tych czasach to jest normalka że główny akcjonariusz oraz dyrektor nominalny to zupełnie inne osoby, które tylko figurują w dokumentach pełniąc te ważne funkcje a zza kulis ktoś inny tym kieruje . jest to dozwolone . Takie gotowe spółki w Poznaniu znajdziesz bez problemu, z historia i bez
#2016-06-03 06:44:03 

Hateman

Użytkownik

Widzę że tu dużo osob ma wiedze prawnicza i bardzo dobrze, niech ludzie się kształcą. Dla mnie sprzedaż spółek to też powoli coraz bardziej bliska sprawa poniewaz w Polsce takie rozwiązanie jest teraz popularne bo już nikt nie ma czasu ani pieniędzy (czas to pienaidz) żeby się użerać z urzędami. Lepiej dostać wszystko z zalatwioną dokumentacją i sprawa z głowy. Pozdrawaim najserdeczniej!
#2016-06-03 09:01:58 

Drudkh

Użytkownik

zdaje sie ze niektore kancelarie oferuja kompleksowe zakładanie spółek w takim tempie, ze warto to zrobic zamiast kupna gotowej spolki. ale oczywiscie zalezy od tego, na czym zalezy Klientowi. W kazdym razie chce wam powiedziec, ze sa firmy prawnicze ktore rejestruja nawet duze spolki i ze skomplikowana struktura bardzo szybko
#2016-06-03 09:29:31 

skoczek

Użytkownik

ciekawe to co muwicie poniewaz staralem sie o rejrestracje spolki bezskutecznie rok temu moze teraz sprobuje na nowo z moja produkcja jedwabnikow
#2016-06-03 11:02:18 

eleventh

Użytkownik

To nie jest oczywiście temat do żartów. Rejestracja spółki to skomplikowana procedura, dlatego musi być wykonywana z pomocą prawną a jeśli jest to nie możliwe w danym czasie, to trzeba od kogoś odkupić podmiot. Nie ma innej rady, tak jest skonstruowane nasze prawo.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015