#2016-06-05 23:23:13 

wielebny

Użytkownik

Jaki podnośnik dla osoby niepełnosprawnej moglibyście mi polecić? Szukam czegoś nie tylko do kąpieli ale także do transportu po domu i do pomocy przy umieszczaniu w samochodzie. Od pewnego czasu szukam w sklepach i w internecie różnych porad na ten temat, czym się kierować przy wyborze i jakie urządzenia są najwytrzymalsze i spisują się najlepiej, ale niestety niczego konkretnego jak dotąd się nie dowiedziałem. Stąd moje zapytanie na tym forum z nadzieją na wskazówki i pomoc, pzdr.
#2016-06-06 01:55:18 

nieciekawa

Użytkownik

Dobrze że ktoś w końcu poruszył ten temat. Od ponad miesiąca szukam czegoś w sieci i mam podobne wyniki do twoich. Jestem już tak zamieszana ze nie wiem co wybrać.
#2016-06-06 04:46:14 

wysoka

Użytkownik

Cześć, też przez to przechodziłam ale udało mi się znaleźć w końcu niedrogi sklep z dostępem do bardzo wielu modeli podnośników - http://www.meva-podnosniki.pl/. Korzystam obecnie z ich podnośnika i jestem bardzo zadowolona z wytrzymałości jak i zakresu ruchów jaki umożliwia. Również pozdrawiam i zycze wszystkeigo dobrego.
#2016-06-06 06:12:49 

maryja

Użytkownik

Kupiłam pół roku temu podnośnik w tym sklepie, a że mam doświadczenie w tych sprawach to muszę przyznać że są to bardzo dobre urządzenia za rozsądną cenę. Najbardziej podoba mi się to, że mają bardzo duży wybór tanich podnośników Meva, które należą do najbardziej użytecznych i solidnych.
#2016-06-06 08:20:29 

wielebny

Użytkownik

Dzięki wszystkim za wypowiedzi, zrobił nam się tu całkiem ciekawy temat który mam nadzieje ze przyda sie takze komus w przyszlosci :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015