#2016-06-09 01:10:04 

nieciekawa

Użytkownik

Potrzebuję pomocy w wyborze odpowiednich butów dla faceta. Mój mąż dostał awans, jest teraz na kierowniczym stanowisku i chciałabym mu zrobić taki mały prezent bo wiem jak bardzo się starał żeby dojść tam gdzie jest teraz. Jest to człowiek bardzo skromny z charakteru jak i w ubiorze więc chciałabym kupić mu jakieś ładne męskie buty wizytowe żeby mógł pokazać się z jak najlepszej strony na bankietach i imprezach firmowych. Prosilabymmezczyzn albo panie które orientujasie w tym temacie o porady, wskazanie modnych i odpowiednich dla takiej osoby butów.

#2016-06-09 01:43:20 

Drudkh

Użytkownik

Z męskimi butami raczej nigdy nie ma większego problemu bo część jest właśnie dla facetów skromnych i eleganckich a pozostałe błyszczące i rzucające się w oczy dla tych bardziej pewnych siebie. Może będzie najlepiej jeśli zabierzesz męża na przypadkowy spacer po galerii, albo okolicy ze sklepami obuwniczymi i zobaczysz co mu się podoba, jakie przymierza chętniej i jak się w nich czuje. Taki sposób chyba będzie najlepszy.
#2016-06-09 04:05:59 

wysoka

Użytkownik

Popieram, gusta są tak różne że można znac kogoś wiele lat a nadal zaskakiwać się jego upodobaniami. Nie ryzykuj i zabierz faceta na zakupy :)
#2016-06-09 06:56:41 

Hateman

Użytkownik

Przecież buty zawsze można oddać więc jak nie trafisz z neispodzianką to najwyższej odmienisz na inne.
#2016-06-09 09:08:09 

wysoka

Użytkownik

No nie do końca bo jeśli nie będzie chciał jej zrobić przykrości to będzie w nich chodził mimo że nie będą mu się podobały, tak jak mój mąż w krawatach które mu kupiłam :P.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015