#2016-06-13 05:01:23 

macho

Użytkownik

Siemano! Jadę z rodziną na wymarzone wczasy :) Pogoda dopisuje, więc zcuję, że będzie dobrze. Rzecz w tym, że nie wiem, czym będzie najlepiejpojechać. Jest nas piątka (ja, żona i trójka małych diabłów) i myślimy, czy by nie jechać autobusem, albo pociągiem. Autobus niestety ma to do siebie, że raczej nie ma takich przedziałów, żeby się wszyscy pomieścili, a pociąg z kolei… no wiadomo, jak tłoczno potrafi być w pociągu.
#2016-06-13 06:05:26 

bogusmistrz

Użytkownik

Czećś! Niby racja z tym pociągiem, ale jak kupicie bilety wcześniej z rezerwacją miejsc, to bez problemu Wam się uda siedzieć w jednym przedziale i wszystko wporządu :)
#2016-06-13 06:26:04 

wielgachna

Użytkownik

A daj spokój… nawet jak jeździłam z rezerwacją miejsc, to zazwyczaj się dosiadał też jakiś koleś, który był mocno „wczorajszy” i bylismy upici samą wonią… masakra. Ja bym brała autobus.
#2016-06-13 06:56:15 

sliwkaoliwka

Użytkownik

ja z doświadczenia wiem, że i w jednym i w drugim przypadku jest tak, że bywają ci wczorajsi, jak i bywa tłoczno… Słuchaj, jest Was piątka tak? To czemu po prostu nie wypożyczyć samochodu?
#2016-06-13 08:01:47 

macho

Użytkownik

Myślałem nad tym, ale nie wiem, czy chciałbym pożyczać od któregoś ze znajomych samochód. Nigdy nie wiadomo, kiedy im będzie potrzebny i tego typu sprawy, nie?
#2016-06-13 09:44:52 

sliwkaoliwka

Użytkownik

A kto tu mówi o pożyczaniu od znajomych :) Patrz: akm.pl. To jest naprawdę świetna wypożyczalnia aut w Warszawie, gdzie można za niewielką kwotę w sumie wypożyczyć dobre samochody rodzinne. Wszystko w najepszym stanie technicznym, wygodne, nic tylko brać i jechać :) Wam większeauto niż rodzinne (osobowe) nie jest potrzebne, bo myślę, że się pomeścicie z rzeczami do bagażnika, a jeszcze dzieciaki będą miały sporo miejsca z tyłu.
#2016-06-13 12:22:00 

macho

Użytkownik

Patrz… nie pomyślałem o wypożyczalni samochodów. Czyli jednak dobrze jest czasem o coś zapytać na forum :) Śliczne dzięki za porady Was wszystkich, ale chyba rzeczywiście zdecyduję się na auto. Więcej swobody i w ogóle ;) Pozdrawiam serdecznie!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015