#2016-06-15 00:17:33 

eleventh

Użytkownik

Cześć witajcie mam pytanie do wszystkich składajacych modele takie wiece modelarskie, jaka firmę lubicie najbardziej jeśli chodzi właśnie o samochodziki, statki, czołgi samoloty? Ja ogulnie sklejam wszystko co popadnie to jest takie moje hoobby ale jesli chodzi o taka ulbiona firme która moim zdaniem ma najlepsze, najlepiej wykonane modele to będzie to firma Revell. Zawsze lubie stateczki ich wyklejac. TO mnie mega relaksuje. A wy jak/? Pozdrawiam
#2016-06-15 03:04:11 

bogusmistrz

Użytkownik

Też lubie revela to jest rewelka hehe ale lubię też producenta Mig Jimenez bardzo cenie sobie jego pojazdy pancerne sa bardzo wiernie odwzorowane i zrobione z porzadnych materialow. U mnie w chacie stoi taka mala przekrojowa wystawka jimeneza, wszystko przeze mnie osobiscie sklejone, czasem mi dzieciaki pomagaja troche ;)
#2016-06-15 03:35:30 

skoczek

Użytkownik

a powiedzicie wycinacie czym elementy? nożykiem nożyczkami czy może cążkami? nie wiem czemu ale mi jest najwygodnie j cązkami. jakoś tak mi najsprawniej idzie i tak najlatwiej moge o dziwo uchwycic male elementy. ogolnie wole raczej modele w jak najmniejszej skali co prawda lubie sie troche natrudzic, ale zeby na koncu efekt byl na tyle „duzy” zeby mozna se bylo na niego popatrzec. lubie i jimenezy i revella. pozdrawia serdecznie kolegow
#2016-06-15 03:58:00 

vlad_tepes

Użytkownik

widze ze nie tylko ja lubie modele do składania. ja to zkolei bardzo interesuje sie wszystkimi wojskowymi. sklejam se Tamije, dobre mi to idzie, lubie skale 1:35. taki mi najbardziej odpowiada nie wiem czemu. dobra zabawa to jest zwlaszcza na deszczowe popoludnia. najbardziej lubie na koncu wykanczanie tego pedzelkiem, to jest zabawa zeby to dokladnie zrobic xD
#2016-06-15 05:38:48 

wysoka

Użytkownik

taaaak to jest najwieksza frajda, kiedy na koncu zostaje juz tylko ramka gola i wszystkie lementy wyrwane i zlozone ;) czasem mam tylko problem zeby dobrac dobre farbki, pasujace kolorystycznie ;) ludzie sie troche smieja ze kobieta wykleja modele ale ja sie naprawde nudze w domu
#2016-06-15 07:46:57 

macho

Użytkownik

hobby jak każde inne! a to uczy cierpliwości oraz daje zręczność! ja tam bardzo popieram wszystkich modelarzy!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015