#2016-06-23 07:14:01 

bonczek

Użytkownik

Witam. Prowadzę niewielkie biznes remontowo-budowlany i generlanie nieźle sobie radzę. Ale musialbym chyba zmienić dostawcę materiałów tylpu farby i tynki, bo coś nie jestem zadowolony z cen, które zaproponował mi dotycczasowy. Ciekaw jestem, czy jest coś na rynku, co się bardziej opłaca mi albo klientom. Non stop się mnie pytają czy nie da sie taniej i do tej pory niestety mówiłem, że się nie da, bo to tyle kosztuje.
#2016-06-23 09:20:37 

maurycy29

Użytkownik

Tak, ale klient zawsze narzeka że jest za drogo. Nawet jeśli robota jest wykonana świeetnie to ciągle tylko czy nie da się obniżyć ceny. Jakby przecież chciał to zrobić za darmo to by to zrobił sam, a nie luddzi zatrudniał. Każdy tylkopatrzy, żeby kombinować. Ale ja im zawsze wtedy odpowiadam, znając ich charakter pracy, czy mogą mi coś wykonać taninej albo za darmo, od razu cisza. A wracając do twojego pytania to ja tynki ozdobne kupuję w sklepie gruparm.pl, gdzie faktycznie chyba jest najtaniej w stosunku do jakości. Ja ttam w każdym razie kupuję.
#2016-06-23 10:35:39 

bonczek

Użytkownik

Tak, takich klientow też mniewam, wtedy nawet nie wdajęsię w dyskusję i mówię, że nie. Przecież nie będę oszczędzał na swoich usługach, które już i tak są tańsze niż u konkurencji. Ale rozejrzę się po tej stronie co mi napisałeś na pewno, bo ostatnio klient zapytał o tynki dekoracyjne Oikos. Skoro mówisz, że można je dostać taniej to widocznie tak jest.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015