#2016-06-28 03:44:14 

nieciekawa

Użytkownik

Mam pilną sprawę- potrzebuje na parę dni wynająć do prac magazynowych dwa wózki widłowe. Czy znacie jakąś firmę w Częstochowie albo okolicach która się tym zajmuje? Dobrze oczywiście, żeby były to sprawne maszyny no i niezbyt wygórowana cena.
#2016-06-28 05:40:17 

Drudkh

Użytkownik

Kurcze ja tylko znam miejsca, gdzie się kupuje niestety wo wynajęcia nie... może spytaj się w jakiejś firmie dostawczej jak masz zaprzyjaźnioną to ci pożyczą na kilka dni, hm?
#2016-06-28 07:34:57 

Hateman

Użytkownik

Tak jak ty potrzebowałem na kilka dni wózka widłowego na śląsku i trafiłem na stronę firmy z tej strony http://www.wozkiczestochowa.pl/wynajem) przypadkiem i miałem szczęscie! Serio są naprawdę spoko- nie dość że jest w miarę tanio nawet przy wynajmie na kilka dni tylko, to jeszcze sprzęt maja naprawdę dobry. W jednej firmie przed nimi proponowali mi taki złom, a tu naprawdę wysoka klasa, wszystko sprawne, markowe z Toyoty itp. Także koniecznie ich sobie obejrzyj
#2016-06-28 09:10:35 

wysoka

Użytkownik

Jest w okolicy kilka takich firm, m,in. właśnie ta sama co pan wyżej wymieniał z http://www.wozkiczestochowa.pl/. W sumie na tle innych z których korzystałam to ma duży wybór i dobre marki jak Linde czy Yale i dość nowe modele- co się rzadko zdarza. Ja w tym akurat sklepie to robiłam serwis swojego wózka, a nie wynajmowałam, ale patrząc na stan techniczny ich sprzętu ze strony to chyba nie masz powodów do obaw :)
#2016-06-28 11:57:18 

eleventh

Użytkownik

Przed wypożyczeniem skądkolwiek to sprawdź jakie ma firma warunki w razie jakichś usterek itp. Jak nie żądają od ciebie kasy za jakieś powstałe wczesniej wady i są uczciwi w cenie to bierz, a jak zaczynają kombinować to uciekaj ;) wiem co mówie, bo raz wypozyczałem koparkę i mnie chcieli wrobić w nie moje koszty...
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015