#2016-06-29 06:16:05 

bogusmistrz

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Wieliczka

Wiek: 18

Witam wszystkich! Z zagranicy (z Japonii, konkretnie mówiąc) przyjeżdżają nasi współpracownicy, z którymi od pewnego czasu robimy interesy. Teraz mamy niewielki kongres, na którym będziemy się wymieniali wiedzą i informacjami. Wiadomo… to część oficjalna, z którą sobie damy radę, ale teraz jeszcze jest ta część nieoficjalna, która chciałbm, żeby wypadła naprawdę dobrze. Wiadomo, z krajowymi partnerami to się inaczej baluje, a tutaj jednak przydałoby się tak z prawdziwą pompą i żeby wszystko było całkowicie dopięte. W końcu pierwszy i wieloletni partner zza granicy to nieprzelewki, prawda? :) Dlatego szukam jakiejś firmy, która się zajmuje aranżacją bankietów w Poznaniu, albo jego okolicach. Możecie coś polecić?
#2016-06-29 07:57:32 

vlad_tepes

Użytkownik

Posty: 86

Skąd: Transylwania

Wiek: 31

Witaj kolego. Słuchaj, zasadniczo jest jedna świetna firma zajmująca się przygotowaniem przyjęć firmowych dla poznańskich przedsiębiorstw i nie tylko, bo o ile się orientuję, to też przygotowują różnego typu przyjęcia okolicznościowe. Bratanica się z nimi coś ugadywała na komuię swojej córki, więc zakres mają spory, podejrzewam więc, że idoświadczenie. Tylko musiałbyś się z nimi skontaktować. Firma się nazywa glamevents.pl, czy coś w ten deseń. Zajrzyj sobie na ich stronę, przedzwoń, to dowiesz się więcej.
#2016-06-29 10:28:16 

bogusmistrz

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Wieliczka

Wiek: 18

O widzisz kolego :) Właśnie pobieżnie przejrzałem ich stronę i rzeczywiście fajnie to wygląda. No liczę, że będą potrafili skleić porządną imprezę, bo od tego zależy jednak nasza dalsza współpraca (podobno Japończycy są bardzo uczuleni własnie na takie afterparty). Dzięki za pomoc!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015