#2016-07-07 04:11:44 

skoczek

Użytkownik

Witam na forum. Piszę z bardzo dyskretną sprawą. Moja firma potrzebuje specjalisty-detektywa, który przeprowadzi nas nas dyskretne śledztwo..,. Chodzi o zbadanie wypłacalności pewnego podmiotu... Niestety jest to bardzo znany podmiot więc śledztwo musi być bardzo ciche. W związku z tym szukamy kogś zaufanego i prosimy o pomoc. Pozdrawiam
#2016-07-07 07:05:12 

macho

Użytkownik

mogę z ręką na sercu polecić MB Detektywi, to jest agencja która od lat pomaga w sektorze gospodarczym, załatwia sprawy wierzycieli i robią to chyba najszybciej w branży. bardzo profejonalne i dyskretne podejście
#2016-07-07 07:54:27 

vlad_tepes

Użytkownik

mi pomogli z takim dłużnikiem który ukrywał majątek, wszystko przepisał na matkę. ale i na to panowie z MB zaradzili co nieco. odzyskałem całą sumę w raz z odsetkami. poczytaj tu i zobacz czy dla was też jest szansa i czy wam się to przyda http://mbdetektywi.pl/wywiad-gospodarczy-i-wartosc-majatku-partnera-biznesowego-jak-odpowiednio-wykorzystac-informacje/ pozdrawiam
#2016-07-07 09:59:32 

eleventh

Użytkownik

oni nie egzekwują długu, tylko sprawdzają, więc dla nich szansa jest na pewno :) chodzi tylko o weryfikację biznesmena i tyle.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015