#2016-07-08 11:00:05 

Mag.Dal.EnA

Użytkownik

Czy moglibyście podać mi przybliżony koszt malowania mieszkania 68 metrów w Poznaniu?
#2016-07-08 11:28:26 

bogusmistrz

Użytkownik

Ciężko powiedzieć, bo fachowcy liczą sobie bardzo różnie i widełki są szerokie. Mogę ci natomiast powiedzieć z mojego doświadczenia że staranne malowanie mieszkania w Poznaniu najlepiej zlecić firmie Janer Bud, która jest terminowa, rzetelna i doświadczona w tego typu pracach wiec bedziesz pewna ze efekt bedzie taki jak oczekujesz. Pozdrawiam serdecznie.
#2016-07-08 11:46:04 

Mag.Dal.EnA

Użytkownik

Dzięki za szybką odpowiedź. Brat polecał mi żeby do nich zadzwonić ale postanowiłam popytać jeszcze na forum jak widać niepotrzebnie ;]
#2016-07-08 13:10:47 

skoczek

Użytkownik

Oczywiscie ze potrzebnie bo mozeszsie w ten sposób upewnić że dobrze wybierasz :). Od siebie dodam tylko że korzystałem z usług tej firmy i mogę tylko powiedzieć dobre słowa bo to dobrze zorganizowana i niedroga ekipa remontowa z Poznania która działa od wielu lat w tym biznesie i ma odpowiednie doświadczenie żeby zająć się tak naprawdę wszystkim.
#2016-07-08 13:41:58 

wielebny

Użytkownik

Nie wiem czy wiecie ale pracuje tam bardzo dobry elektryk usługi Poznań i okolice jakie oferuje są niedrogie i na bardzo wysokim poziomie. U mnie poradził sobie z problemem jaki załamał 4 fachowców. Wysiadł mi prąd na całej ścianie domu, jeden pan nawet doszedł do wniosku że jakieś zwierzeta w scianieprzegryzly przewody i nie obejdzie sie bez kruszenia i naprawy :P. Na szczęscie obyło się bedz tego, a problem leżał gdzieś z skrzynce, ale dokładnie to wam nie powiem o co chodził, ważne że teraz wszystko działa jak należy :).
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015