#2016-07-11 02:12:55 

maurycy29

Użytkownik

Cześć. Potrzebuję Waszej pomocy z wyborem informatyka. A właściwie firmy informatycznej, która mi pomoże trochę ogarnąć sytuację w firmie. Znacie jakieś firmy może, które pomagają stawiać serwery praktycznie od zera i potem je utrzymają i jeszcze doradztwo przy okazji jakieś też mają. Trochę zagmatwane to wszystko i dużo tu załatwiania jest. Także no liczę na Was. :D
#2016-07-11 04:39:38 

skoczek

Użytkownik

Cześć. Jeśli chodzi o doradztwo IT Kraków ma do zaoferowania całkiem sporo i wiem, że duża jakość tych usług ogólnie jest oferowana. Warto się rozejrzeć dookoła i zobaczyć, co się dzieje wokół. Bo można naprawdę sporo osiągnąć, jak się tylko wie, gdzie szukać i czego konkretnie.
#2016-07-11 05:08:30 

maurycy29

Użytkownik

No wiem, że do tej pory miałem bardzo profesjonale wsparcie informatyczne w Warszawie i byłem bardzo z tego zadowolony. A możesz cos konkretnego o tych serwerach powiedzieć? Bo teraz na nich mi chyba najbardziej zależy i mam nadzieję, że coś ciekawego znajdę. Bo ile można już czekać…
#2016-07-11 06:19:05 

skoczek

Użytkownik

Hmm… Tak. Spróbuj wejść na stronę http://www.indata-solutions.pl/infrastruktura-serwerowa i zobacz, co tam jest przygotowane a nuż widelec się uda coś ciekawego znaleźć. Ja z ich usług miałem okazję korzystać i wiem, że polegać na nich można, więc im ufam w tej kwestii. Może u Ciebie też się sprawdzą.
#2016-07-11 08:59:19 

maurycy29

Użytkownik

Dzięki za informacje. W takim razie zabieram się za sprawdzanie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015