#2016-07-12 02:28:07 

Drudkh

Użytkownik

Dzień dobry. Wpadłem na taki fajny pomysł, żeby kupić żonie halkę. Ale wiecie nie taka zwykłą, tylko taką fajną i zmysłową. Niedługo się zbliżają jej urodziny, a ja lubię ją rozpieszczać, więc taką ekskluzywną niespodziankę chcę jej zrobić. I mam nadzieję znaleźć właśnie jakąś fajną firmę, która się specjalizuje właśnie w sprzedaży takich rzeczy. Możecie coś doradzić fajnego? Będę wdzięczny za Wasze podpwiedzi
#2016-07-12 04:45:01 

nieciekawa

Użytkownik

Witaj. No ogólnie rzec biorąc to z takimi halkami jest trochę ciężko, ale mogę Ci coś polecić. Tylko że już naprawdę z górnej półki i bardzo wysokiej jakości, ale to jak tam chcesz. Wejdź na stronę lolitta.pl i tam sobie zobaczysz już właśnie seksowne halki Lolitta i oczy Ci wyjdą z zachwytu, bo takie dobre rzeczy tam są. :D W każdym razie nie będziesz żałował, a na żonę się nie będziesz mógł napatrzeć .:P
#2016-07-12 07:35:04 

Drudkh

Użytkownik

Super strona, widzę nawet, że tam są zestawy erotyczne specjalnie skomponowane dla klientów. No nono. W takim razie odnajduję się tam świetnie. A może oprócz halki właśnie jeszcze komplet kupię? Jak już szaleć to szaleć. :P
#2016-07-12 10:08:43 

nieciekawa

Użytkownik

A wejdź sobie jeszcze na stronę http://www.lolitta.pl/catalog/index.php?cPath=177 i zobacz co tam jest dostępne! Widzisz te sukienki? Wszystkie takie bogate i takie skromne zarazem, żeby kobieta mogła swoje wdzięki zaprezentować. No cuda!
#2016-07-12 11:23:09 

Drudkh

Użytkownik

biorę wszystko! :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015