#2016-07-13 18:00:46 

nieciekawa

Użytkownik

Czytałam, że algi morskie są bardzo zdrowe. Mają dużo witamin z grupy B i inne wartości, aminokwasy. Chciałabym spróbować wprowadzić je do diety. Nie wiem jenak, która byłaby dla mnie bardziej odpowiednia spirulina czy chlorella?
#2016-07-13 20:45:02 

wysoka

Użytkownik

Zależy co dla ciebie jest ważne. Spirulina ma mnóstwo aminokwasów, wspomaga kontrolę nadwagi, wzmacnia włosy i panokcie, reguluje poziom cukru we krwi, działą antywirusowo, antyalergicznie, zapobiega powstawaniu komórek rakowych, a chlorella ma bardziej właściwości oczyszczająco, odżywiające.
#2016-07-13 22:30:23 

maryja

Użytkownik

Widziałąm, że można kupić dobrą spirulinę w sklepach online. Nie wiem jak to jest z chlorellą. Ja ją jem ze względu na wysoką zawartość witaminy B1, B2, i B12. No i oczywiście GLA. W pewnym wieku to jest ważne bo redukuje cholesterol. Do tego jest bardzo smaczna. Mam kilka przepisów jakbyś chciała mogę podrzucić.
#2016-07-14 00:39:38 

Drudkh

Użytkownik

Jeżeli chodzi o redukcję komórek rakowych to najlepsza jest chlorella sklep internetowy z produktami ekologicznymi na pewno będzie też miał tę algę ;) nie jest ona wcale trudno dostępna. Wystarczy złożyć zmówienie i po paru dniach wprowadzić już ją jako składnik diety.
#2016-07-14 03:25:09 

Hateman

Użytkownik

Jeżeli zależy ci na kwasach omega 3 to wprowadź do diety olej lniany. Sklepy z olejem lnianym są praktycznie wszędzie :) W porównaniu do ryb, to nie jest aż tak drogi.
#2016-07-14 06:13:28 

eleventh

Użytkownik

Wszystkie te produkty można kupić w Sklepie Nasze Zdrowie. A o zdrowie warto dbać w każdym wieku. Mało osób wie, że jedzenie odpowiada nie tylko za nasze zdrowie, ale również za nasze samopoczucie i kondycję intelektualną.
#2016-07-14 07:00:49 

wysoka

Użytkownik

Tak, to jest bardzo dobre miejsce, można też kupić w tym sklepie kosmetyki naturalnego pochodzenia. Dużo tu już powiedziano o zdrowej żywności. Myślę, że czas przypomnieć o kosmetykach, bo żeby nam pomagały nie mogą mieć chemicznego składu. Naturalne składniki to podstawa jeżeli chodzi o dbanie o higienę i urodę.
#2016-07-14 09:56:07 

eleventh

Użytkownik

Tak, ja jako facet nie za bardzo interesuje się tym tematem, ale dla kobiet to jest ważne. Chemia niszczy skórę, nawet jeśli nie widać tego od razu, niekorzystny efekt może się pojawić po paru latach.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015