#2016-07-15 03:34:13 

nieciekawa

Użytkownik

Razem z partnerem podjęliśmy decyzje, że kupimy mieszkanie. Pieniądze są, ale jednak na razie szukamy ofert. Przeglądamy i porównujemy. Wiemy, że chcemy coś mimo wszystko ładnie zaprojektowanego, z jakimś przestronnym holem, ale co więcej, to nie ma konkretów. Poza tym tylko mój partner kiedyś sprzedawał dom, chcę mu pomóc, ale nie wiem, na jakie dokumenty zwraca uwagę, by nie zrobić żadnej wtopy. Co radzicie?
#2016-07-15 04:35:56 

Drudkh

Użytkownik

Przepisy zmieniają się. Tak i tu, to trzeba na bieżąco śledzić. Jeśli chcecie kuować cokolwiek od dewelopera, to pamiętajcie, że formalności to podstawa. Wiem, że teraz nadal są mieszkania na sprzedaż na Jeżycach w Poznaniu i może tam znajdziecie coś dla siebie. Akt notarialny to jedno, ważniejszym jest to, czy w pobliżu nie ma planów, by wybudować jakieś wielkie centrum handlowe. Bo to może z przyjemnego miejsca zrobić miejsce, z którego trzeba wiać. Po prostu zobaczcie na plan zagospodarowania innych działek, które są niedaleko. Jasne, że za 15 lat wszystko się może zmienić, ale trzeba mimo wszystko planować.

#2016-07-15 06:31:10 

Hateman

Użytkownik

Jeśli chcecie brac kredyt, to sprawdzcie 10 razy, czy was na to stać. Czy za 10 lat też będzie was na to stać. Kredyt na mieszkanie u dewelopera jest ok., tylko waluta ma to do siebie, że się zmienia. Więc czytajcie umowy jak wszedzie.
#2016-07-15 06:58:47 

eleventh

Użytkownik

Ostatnio jeden z moich znajomych oglądał nowe mieszkanie na Wildzie i coś sobie znalazł. Kupował od sprawdzonego dewelopera. Wielokrotnie sprawdzal w necie i rozważał różne opcje. Mimo wszystko jest zadowolony, bo ma mieszkanie, za które nie musiał przepłacać.

#2016-07-15 09:36:30 

wysoka

Użytkownik

Jak byście coś szukali w Poznaniu to możecie sprawdzić, czy nie ma czegoś dal was tutaj constructo.com.pl i ewentualnie umówić się i obejrzeć jedno z mieszkań. Firma dziala już sporo lat na rynku, wiec macie pewność, że wiedzą, co robią. Ich realizacje znajdziecie na necie. Więc sobie porównacie, czy to własnie dla was.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015