#2016-07-22 04:25:04 

sliwkaoliwka

Użytkownik

Dzień dobry, totalnie nie znam się na komputerach, dlatego szukam wsparcia tutaj. Mój komputer ostatnio bardzo wolno działał, a teraz w ogóle nie chce się włączyć. Kiedy uruchamiam go w trybie awaryjnym, wyskakuje mi komunikat, że komputer ma problem z twardym dyskiem. Pracuję przy komputerze i do końca tygodnia muszę oddać projekt, dlatego poszukuję serwisu, który bardzo szybko przywróci mojego laptopa do życia. Możecie mi polecić jakąś firmę w Warszawie?
#2016-07-22 05:14:26 

bogusmistrz

Użytkownik

Dzień dobry, jeśli pilnie potrzebuje Pani komputera, to proszę nie zwlekać i jak najszybciej znaleźć w wyszukiwarce informacje o pogotowiu informatycznym w najbliższej okolicy. W takich miejscach pomagają naprawdę szybko, a usługi wcale nie są gorszej jakości.
#2016-07-22 06:30:10 

skoczek

Użytkownik

Witam, myślę, że pomysł z pogotowiem informatycznym jest bardzo dobry. Ewentualnie może Pani poszukać też specjalizującego się w reperowaniu HDD serwisu z Warszawy, bo w takich miejscach pracują najlepsi fachowcy, przez co również rozwiązywanie problemów z dyskiem zajmuje mało czasu.
#2016-07-22 07:48:06 

sliwkaoliwka

Użytkownik

Bardzo Panom dziękuję za pomoc!;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015