#2016-07-27 07:56:35 

Hateman

Użytkownik

Cześć postanowiłem założyć temat może nie motoryzacyjny, bo moje auto aktualnie stoi u mechanika w garażu, ale raczej około zastępczy. Czy ktoś z was był kiedykolwiek w podobnej sytuacji, jak sobie poradziliście, jeśli chodzi o funkcjonowanie, bo ja bez samochodu to się czuję jak bez ręki. Doradzajcie coś w tym temacie. Narka
#2016-07-27 08:14:15 

Mag.Dal.EnA

Użytkownik

Witaj. Jedyne co ci można doradzić w tym nie tematycznym temacie to jedynie wynajęcie samochodu w Luboniu. Tam jest taki fajny salon, gdzie wypożyczają auta na konkretnych zasadach. Jeśli czujesz się bez auta jak bez ręki to tym bardziej powinieneś wziąć coś takiego pod uwagę. Pozdrowienia dla ciebie niecierpliwcu.

#2016-07-27 09:24:07 

maurycy29

Użytkownik

Witam serdecznie. Jeśli mógłbym pomóc to doradziłbym przykładowo coś takiego jak auto zastępcze z Poznania. Jest tam taka firma, która oferuje wypożyczanie samochodów. Mają nowsze modele, tak jest więc czym pośmigać. Moim zdaniem oferta godna bynajmniej zwrócenia uwagi na nią. Sprawdź sobie może coś ci przypasi.

#2016-07-27 10:22:13 

bogusmistrz

Użytkownik

Hejka. Z tego co mi wiadomo to w Buku wynajmują pojazdy osobowe, dostawcze chyba też. Zawsze możesz zadzwonić czy napisać maila i wypytać, jakie mają warunki itp. Ja przynajmniej na twoim miejscu właśnie tak bym zrobił, bo doskonale wiem, co znaczy życie bez auta. Nie wytrzymałbym tyle.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015