#2016-07-29 05:21:32 

Matka-Trojga

Użytkownik

Witam, jestem w ciązy pierwszy raz, nie ma doświadczenia w kupowaniu odzieży ciążowej, a szukam odpowiedniego sklepu. W ostatnim czasie wyrastam już nawet z pierwszych moich ciuchów ciążowych, które nadają się do noszenia tylko do czwartego miesiąca. Mieszkam w niewielkim miasteczku i nigdzie nie mogę znaleźć nic dla kobiet w zaawansowanej ciąży. Możecie mi polecić jakiś sklep internetowy?
#2016-07-29 06:45:00 

psyhod3liczna

Użytkownik

jeśli interesuje Cię odzież ciążowa sklep internetowy moromu-sklep.pl posiada bogatą ofertę, w tym zakresie. Ja się tam ubierałam podczas swoich dwóch ciąż niemalże od samego początku – kiedy pojawiał się widoczny brzuszek.
#2016-07-29 07:49:43 

Mag.Dal.EnA

Użytkownik

zgadzam się z przedmówczynią, w tym sklepie znajdziesz szeroki wachlarz dostępnego asortymentu. U nich dostaniesz wszystko, a co najważniejsze ubrania są wysokiej klasy, solidnie wykonane, modnie skrojone, a przede wszystkim wygodne.
#2016-07-29 09:30:55 

Matka-Trojga

Użytkownik

nie wpadłam jeszcze na ten sklep – więc muszę go koniecznie sprawdzić. Dzięki za namiar.
#2016-07-29 10:59:52 

shparagova

Użytkownik

Koniecznie! To najlepszy sklep jaki znalazłam będąc w ciąży. Fajne jest to, że nie sprzedają worków w których kobieta w ciązy faktycznie czuje się jak słoń, a dzięki nim przekonałam się że mogą być ubrania, które podkreślą atuty mojej kobiecości.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015