#2016-08-09 06:51:00 

Hateman

Użytkownik

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Moi drodzy zastanawiam się nad wynajęciem profesjonalnej firmy ochroniarskiej do budynków mojej firmy. Jestem umysłem ścisłym i nieustannie analizuję koszty dlatego też rozważam zatrudnienie na umowy zlecenie kilku ludzi i zainwestowanie w odpowiednie ubrania tj. bojówki, kamizelki taktyczne, wysokie buty. Tak powinno być zdecydowanie taniej, ale nie koniecznie profesjonalnie. Przyznam szczerze że nie wiem na co się zdecydować, wiec bedewdzieczny za stworzenie mini dyskusji na ten temat, który moze tez interesowac innych.
#2016-08-09 08:16:23 

agnes997

Użytkownik

Z doświadczenia wiem że jeśli weźmiesz kogoś na umowę zlecenie to ten ktoś nawet palcem nie kiwnie jeśli będzie odbywało się jakieś włamanie i kradzież. To rozwiązanie jedynie oferuje odstraszanie, ale jak już dojdzie co do czego to nikt nie będzie ryzykował swoim zdrowiem i zyciem. Jestem z pomorza, a profesjonalna firma ochroniarska z Gdańska wcale nie liczy sobie dużo, a masz gwarancję kompetencji i odpowiedniego zachowania w każdej sytuacji. Możesz być pewnym że tacy ludzie potrafią o wiele więcej i zrobią więcej jeśli dojdzie do niebezpiecznej sytuacji.
#2016-08-09 08:30:18 

bogusmistrz

Użytkownik

Mogę to samo powiedzieć o południu kraju. Ochroniarze na Śląsku działają bardzo sprawnie i zdecydowanie, a koszt jaki ponoszę jest szczątkowy. Poza tym musisz pamiętać że złodzieje działają metodycznie. Nie wpadną od razu i nie zaczną kraść, tylko będą testować ochronę. Sprawdzą czy są skupieni, patrolują teren, czy się nie boją i na ile ich stać. Ludzie zatrudnieni na śmieciówkach, którzy z ochroną nie mają nic wspólnego po prostu się nie wykażą co ściągnie na nich i na Ciebie duże kłopoty. Pozdrawiam serdecznie.
#2016-08-09 09:58:41 

macho

Użytkownik

Bardzo dobrze to ująłeś. Miałem kiedyś taką sytuację że ewidentnie złodzieje badali mój teren i ochrone. Tylko dzieki temu ze dzialali sprawnie i zdecydowanie, bandyci już się nie pokazali nigdy. Tak w ogóle to mam bardzo dobry układ bo znalazłem fachowe kompleksowe usługi ochroniarskie z którymi współdziała firma sprzątająca na Śląsku. Bardzo ułatwia to zakresy odpowiedzialności i przyspiesza ich pracę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015