#2016-08-11 03:09:31 

agnes997

Użytkownik

Cześć, być może wyjdę na chwalipiętę, ale co tam, w końcu żyję na swoim. Urządzam właśnie swoje mieszkanko. Mam trochę oszczędności na to, aby ładnie je zaaranżować i tak właśnie planuję zrobić. Chciałam tylko wybadać jakie elementy dobrze wyglądają w nowoczesnym stylu. Na co warto zwrócić uwagę, co warto zakupić, na czym można przepłacać, a co lepiej sobie podarować? Wiecie?
#2016-08-11 05:14:09 

Mag.Dal.EnA

Użytkownik

Witaj. Ja wiem, że na pewno nie ma co oszczędzać na oświetleniu. Wydaje się, że lampa nie ma znaczenia, bo jej za dnia nie widać, nic bardziej mylnego. Sama szukam takiej, która miałaby dotykowy system włączenia chodzi oczywiście o włącznik, nie o lampę żeby ją dotykać. Albo jeszcze lepiej na pilot. Uważam, że także oświetlenie boczne jest dobrym sposobem na nieco lepsze podejście do aranżowania pomieszczeń.
#2016-08-11 05:29:02 

maryja

Użytkownik

Cześć dziewczyny. Tez uważam, że oświetlenie to super ważna sprawa. Mnie się generalnie zawsze podobały lampy firmy ramko. Mają coś w sobie i ten nowoczesny design według mnie najlepiej można nimi zaaranżować. Tutaj jest sklep, gdzie je sprzedają tomix.pl. Z tego co udało mi się przejrzeć są nawet niedrogie. Pozdrowienia
#2016-08-11 06:40:51 

maurycy29

Użytkownik

Witam damskie grono poszerzam o moją wypowiedź. Uważam, że najlepszą dekoracją są ładne meble. Nie każdy umie dopasować umeblowanie do wnętrza także to właśnie tutaj bym się zaaranżował. Lampy to kwestia bardziej poboczna, przynajmniej według mnie.
#2016-08-11 08:08:41 

Matka-Trojga

Użytkownik

a ja jestem zdania, że to lampy są najbardziej zauważalne, tym bardziej jak świecą, dlatego skupiłabym uwagę jeszcze bardziej na wszelkich lampach.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015