#2016-08-23 21:50:26 

wielgachna

Użytkownik

Dzień dobry! ;) Orientujecie sie gdzie kupie meble sklepowe? Jest to sklep z ciuchami wieszkami mam potrzebuje tylko regalow z polkami i lady. Chce proste ladne nowoczesne meble w dobrej cenie wiadomo. Ale tez nie takie ktore rozlecą sie po miesiacu uzytkowania. Czy ktos z was kupowal meble sklepowe? Gdzie? ;)
#2016-08-24 00:02:49 

sliwkaoliwka

Użytkownik

Witaj. A nie myslalas moze o mebelkach uzywanych? Mozna dostac meble w naprawde dobrym stanie po kims, w internecie pelno tego i cena dobra:)
#2016-08-24 01:49:46 

maryja

Użytkownik

Zgadzam sie! Szczerze mowiac to ja uwielbiam uzywane meble, w moim mieszkaniu zdecydowana wiekszosc to meble uzywane otrzymane za darmo albo za grosze. Jak sie ma troche dobrego gustu to naprawdeze wszystkiego mozna zrobic male cudka. No i sklep tez prowadze, z upominakami, kazdy mebel sklepowy zostal zamowiony na portalu z rzeczami uzywanymi, sama je pomalowalam „udoskonalilam”, cos dodalam, cos przycielam i jest bajka Klienci sa zachwyceni klimatem mojego sklepiku ;)))
#2016-08-24 03:20:27 

wielgachna

Użytkownik

Widze ze trafilam na artystki, podziwiam talenty ale ja niestety zostalam pozbawiona takich zdolnosci :D Nigdy w zyciu gwozdzia nie wbilam wiec na pewno nie podreperuje starego regalu tak aby nadawal sie do mojego sklepu :D Chyba jednak zostane przy nowych nudnych meblach :D
#2016-08-24 05:43:09 

wysoka

Użytkownik

a ja tez jestem zwolenniczka nowiutkich pachnacych mebli, moge ci polecic jeden sklep, z ktorego sama zamawialam do mojego bieliźniarskiego. http://www.sigmameble.eu/ Wejdz na stronke, cala oferta jest tam umieszczona
#2016-08-24 08:16:59 

Hateman

Użytkownik

Z ciekawosci wszedlem bo sam tez szukam tego typu mebli – i raxzej nowych a nie uzywanych :D - http://www.sigmameble.eu/38-meble-sklepowe bardzo fajne, dzieki wielkie, juz nie musze szukac dalej! Swoja drogą to spoko, ze jest mozliwosc zamowienia wizualizacji aranzacji, podoba mi sie
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015