#2016-08-25 05:18:15 

skoczek

Użytkownik

Remont w domu mam. Wymieniamy wszystko co się da. No prawie wszystko. Teraz nam jeszcze drzwi do każdego pokoju. Teraz mamy tak zrobione, że każde drzwi są z innej parafii, a jednak nam zależy na tym, żeby zrobić tak, że wszystkie drzwi będą równe. No i szukamy jakiegoś miejsca, w którym byśmy mogli drzwi zamówić. Tylko nie wiem teraz czy tu we Wrocławiu szukać czy gdzieś poza? Nadaje się Wrocław do tego?
#2016-08-25 06:48:44 

Hateman

Użytkownik

Moim zdaniem, jak chcesz kupić drzwi pokojowe Wrocław się nadajeidealnie, więc bez problemu ja bym właśnie tutaj szukał. Polecam Ci w tym mieście pszukać, bo naprawdę można oferty takie znaleźć że ja nie wiem. No w każdym razie takie, które się bardzo opłacają. Ja sam też tu kupiłem niedawno wszystkie pary drzwi takie same, żeby w środku tej chaty jakoś to wyglądało
#2016-08-25 08:59:10 

skoczek

Użytkownik

No to są na pewno informacje mnie pocieszające. Sam nie dawno miałem okazję kupić we Wrocławiu PCV i się okazało, że rzeczywiście było warto takie te okna montować, więc jestem całkowicie z tego zadowolony. Takiej cen w porównaniu do jakości to dawno nigdzie nie widziałem i nawet nie miałem pojęcia, że tak można, a tu proszę. Jednak można
#2016-08-25 10:09:50 

Hateman

Użytkownik

No widzisz, bo to bardzo przyjemne miasto jest jeśli chodzi o robienie interesów i kupowanie ogólnie wszelkich różnych rzeczy do domu. I ja to zawsze powtarzam
#2016-08-25 10:46:52 

skoczek

Użytkownik

No i bardzo słusznie powtarasz :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015