#2016-08-30 02:36:59 

maurycy29

Użytkownik

moja partnerka ma problem z alkoholem. Nadużywa go przy byle okazji i mysie ze potrzebuje jakiegoś ośrodka może żeby ten problem rozwiązać. Nie wiem co doklanie mam zrobic ale chciałbym, aby przestala pic bo jednak zalezy mi na niej bardzo. Jak długo trwa leczenie alkoholizmu?
#2016-08-30 04:32:28 

vlad_tepes

Użytkownik

Miałem to samo i kontaktowałem się z leczenie.osrodekoaza.pl by tam znaleźć pomoc. Oni oferuja zarówno pomoc osobie chorej jak i rodzinie chorego. No a poza tym nie ma tak, ze wszyscy leczeni sa tak samo bo jednak każdy jest inna osoba nie da się temu zaprzeczyc. Jak interesuje cie detoks to możesz tu zajrzec http://www.leczenie.osrodekoaza.pl/detoks i dowiedziec się dlaczego on jest potrzebny. Bo to taki wstep do odwyku.
#2016-08-30 04:48:10 

Hateman

Użytkownik

To wymaga duzo czasu, żeby jednak wrócić do normalności. Nie ma z tym lekko i musisz być w tym cierpliwy. Jeśli ci na niej zalezy to po prostu daj jej wsparcie i czekaj Az to minie. Choc na pewno szybko to się nie stanie, może się okazac ze będzie potrzebowac kilku detoksow. I wtedy już tak rozowo nie jest.
#2016-08-30 06:00:32 

agnes997

Użytkownik

Jak mój facet miał taki problem to w sumie poszedł na leczenie do ośrodka leczenia uzależnień tylko dlatego ze zagroziłam mu że odejdę. Wtedy się otrząsnał i jednak jakos do tej pory zyje normalnie. Tylko jednak czasu nikt już straconego nie cofnie. Troche szkoda, że nie wiedziałam, że ma podatność na takie rzeczy. Bo wtedy mogłabym mu jakość pomoc i może zapobiec.
#2016-08-30 08:43:32 

Mag.Dal.EnA

Użytkownik

To nei jest tak, ze możesz zapobiec. Po prostu sa pewne cechy charakteru np. które predysponują do tej choroby np. zamkniecie w sobie. To kwestia tego kto jaki jest, bo nikt nie jest supermanem, który ochroni przed wszelkim złem tego świata. Nie można sadzic, ze można zapobiec, bo często nie można.
#2016-08-30 10:07:10 

nieciekawa

Użytkownik

Terapie trwają kilka tygodni. Potem człowiek wraca do normalności i musi sobie radzić z rzeczywistościa. Takie zycie. A to już niekoniecznie jest mile, jak się np. traci przyjaciol od butelki, zmienia miejsce zamieszkania żeby nie mieć przyjaciol od wodki
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015