#2016-09-02 03:24:34 

vlad_tepes

Użytkownik

Siema wszystkim. Mam kilka swoich stron internetowych i ostatnio nasz hosting zaczął mieć co chwile jakieś awarie. Trwa to już jakiś czas i szukam teraz czegoś innego bo nie mogę sobie pozwolić na skargi od klientów nie z mojej winy. Proszę o jakieś rady.
#2016-09-02 04:51:28 

shparagova

Użytkownik

Moja firma ma serwery internetowe w firmie Hekko. Warto zobaczyć ich ofertę bo mają fajne rzeczy i to w niedużych cenach. My mamy u nich już dwa swoje serwery i w najbliższym czasie mamy też zamiar uruchomić kolejne dwa. Jak na razie współpraca bez zastrzeżeń ;)
#2016-09-02 05:05:28 

maryja

Użytkownik

Jakiś czas temu interesowało mnie przeniesienie domeny z NASK i właśnie ta firma dla mnie to zorganizowała. Bardzo łatwy kontakt i fajne podejście do klienta. Jeżeli chodzi o usługi to nie mam im kompletnie nic do zarzucenia.
#2016-09-02 07:57:39 

bogusmistrz

Użytkownik

Szukałem przez jakiś czas fajnych ofert w internecie. Interesowała mnie głównie domena i hosting cena miała być z założenia niska ale nie był to warunek konieczny. W ostateczności znalazłam wszystko na tej stronie i do dzisiaj korzystam z ich usług. Firma warta polecenia ;)
#2016-09-02 10:09:01 

eleventh

Użytkownik

Firma chwali się podobno najtańszymi domenami com ale jaka jest prawda to nie wiem. Mam u nich serwer na którym stoi moja strona i sklep. Od kiedy współpracuję z firmą nie było żadnych problemów. Jedyna rzecz po jaką dzwoniłem do nich to miałem problem z zalogowaniem się do panelu administratora :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015