#2016-09-05 03:08:55 

shparagova

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. Niedługo obchodzimy z mężem drugą rocznicę ślubu. Jesteśmy już razem pięć lat w sumie i wydaje mi się, że niedługo przejdziemy na etap ‘’stare małżeństwo’’. Wiemy o sobie już wszystko, widzieliśmy się w każdym stanie, nie wiem czy on umiałby mnie czymś zaskoczyć lub ja jego. Jednak chcę spróbować. Chcę, żeby ta rocznica była wyjątkowa. On zapowiedział, że zrobi samodzielnie kolację i zjemy ją w domu, przy świecach. Co mogę zrobić, by to był niezapomniany wieczór?
#2016-09-05 06:06:43 

agnes997

Użytkownik

Niektóre pary urozmaicają na przykład swoje życie seksualne tym, że się przebierają. Wówczas mężczyzna ma wrażenie, że co noc spotyka się z inną kobietą. Może Ty też powinnaś zaskoczyć go outfitem. Wyglądaj niesamowicie, atrakcyjnie, żeby on był pod Twoim absolutnym wrażeniem. Na pewno doceni, że ma piękną i cudowną żonkę.
#2016-09-05 06:29:18 

Mag.Dal.EnA

Użytkownik

Ten cel osiągniesz wybierając ubrania od włoskich projektantów. Będziesz w nich wyglądać jak diva, nawet lepiej. Wybierz buty na wysokim obcasie Elisabetty Franchi . Tego typu obuwie kochają nie tylko kobiety.
#2016-09-05 06:38:19 

maurycy29

Użytkownik

Oj, zgadzam się z tym. Uwielbiam, jak moja dziewczyna ma na sobie szpile. Tak naprawdę wcale nie musi ich nosić bo i tak jest dość wysoka jak na kobietę. Ale skoro ona czuje się w nich atrakcyjnie i lubi je nosić, to ja z pewnością nie będę jej tej przyjemności zabraniał :). Wiem, że kobiety kochają dobrze wyglądać. A my kochamy pewne siebie kobiety.
#2016-09-05 08:34:03 

eleventh

Użytkownik

Ja myślę, że już to że się chcesz dla niego tak starać, może być dla niego ogromnym świadectwem miłości. Wiele par traktuje rocznicę jak mało ważną okazję i nie traktują tego dnia jakoś wyjątkowo.
#2016-09-05 11:29:44 

nieciekawa

Użytkownik

Na stronie internetowej: http://loretti.pl/54_liu-jo kupisz dodatki, które podkreślą styl stroju, jaki skomponujesz tego wieczoru. Ja jestem osobą bardzo drobiazgową i dużą uwagę przykuwam do dodatków. Myślę, że mężczyźni też tacy są. Chociaż może nie wszyscy. Nie da się wrzucić wszystkich mężczyzn do jednego worka :). Życzę Ci pwoodzenia i wszystkiego dobrego!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015